Wszystko wyszło na jaw. Tak naprawdę Majdan traktuje synów Małgorzaty Rozenek

Wszystko wyszło na jaw. Tak naprawdę Majdan traktuje synów Małgorzaty Rozenek Źródło: youtube.com/tvnpl

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan od lat tworzą bardzo udane małżeństwo. O ile ich wizerunek medialny daje do myślenia widzom, o tyle nikt nie zadał pytania, czy dzieci "Perfekcyjnej Pani Domu" łatwo zaakceptowały związek swojej mamy z nowym mężczyzną. Były piłkarz reprezentacji Polski postanowił powiedzieć wszystko o swoich relacjach z dziećmi ukochanej.

Małgorzata Rozenek ze związku z aktorem Jackiem Rozenkiem ma dwóch synów. Rozwód rodziców zawsze jest traumatyczną sprawą dla dzieci, stąd tez zrodziło się istotne podejrzenie, że synowie prezenterki nie darzyli emerytowanego bramkarza dużą sympatią. Sam Radosław Majdan zdecydował się na komentarz w tej sprawie i zauważył, że rola w budowaniu jego relacji z chłopakami wynika z zaangażowania małżonki.

Małgorzata Rozenek "ustawiła" relację synów z Majdanem

Były piłkarz m.in. Polonii Warszawa wyznał, że wielką rolę w kształtowaniu jego obecnej rodziny odegrała Rozenek, która poniekąd wyznaczyła, jak ma przejść proces adaptacyjny dzieci do zaakceptowania piłkarza jako jej partnera. Sam celebryta mówi także, że dzięki temu jego relacje z chłopcami są bardzo przyjacielskie.

- Od samego początku te relacje między nami były bardzo mocno ustawione i określone przez Małgosię. Jeżeli chodzi o zwracanie się do mnie, zawsze mówili do mnie po imieniu. Ja też starałem się na pytanie "kim dla nich jestem" odpowiedzieć, że tak jakbym był twoim przyjacielem. Jestem kimś, kto zawsze będzie chciał ci w życiu pomóc - wyjawia Majdan.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Nie jestem ich ojcem"

Sam piłkarz zaznacza jednak, że o ile bierze udział w procesie wychowawczym dzieci swojej żony, to nie próbuje im ojcować i nie każe im też traktować siebie jak ojca. Jednak postępuje z nimi tak, jakby były jego własnymi.

Dzisiaj grzeje: 1. Małżeństwo brało razem prysznic, gdy nagle żona zauważyła pewien szczegół. Od razu zażądała rozwodu

2. Przecież on ma dopiero 5 lat. Powalające doniesienia o synu Małgorzaty Kożuchowskiej

- (...) Nie chcę być posądzony, że tutaj wchodzę w rolę ojca, bo tak nie jest. Oni mają swojego tatę, bardzo go kochają i bardzo są za nim, ale żyjemy razem z Małgosią i staram się dołożyć jakąś cegiełkę do ich wychowania, bo widujemy się często, mieszkamy razem. Są synami kobiety, którą kocham, poza tym są fantastycznymi chłopakami. Nie miałem w ogóle takich momentów, że zastanawiałem się, czy ja ich naprawdę pokocham, tak szczerze i prawdziwie, jakbym kochał swoje dzieci. (...) Nie miałem z tym najmniejszego problemu. To wszystko, co Małgosia stworzyła nam jako dom rodzinny, to też nas wygenerowało. To jest zupełnie normalne i oczywiste, że traktuję ich jak swoich synów - mówi piłkarz.

Być może to właśnie takie podejście jest sukcesem, dzięki któremu tworzą wspaniałą rodzinę. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz auto z instalacją gazową? Czeka cię bardzo niemiła niespodzianka
  2. Jerzy Owsiak nagłaśnia tragedię w jednym z polskich szpitali. Rusza na pomoc
  3. Po 50 latach zajrzał do pudełka, które jego ukochana mama trzymała w zamrażalce. Jego zawartość ścięła go z nóg
  4. Do sieci trafiło nagranie z pogrzebu ojca Rutkowskiego. Nagle wydarzyły się rzeczy, o których mówią media w całym kraju
  5. Mateusz K. więził 9-latkę w wersalce i gwałcił bez opamiętania. Doniesienia tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Źródło: Chillizet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News