Rozenek pokazała biust w pełnej okazałości bez stanika. Z miejsca jej się dostało: "Ale te cycki OKROPNE"

Rozenek pokazała biust w pełnej okazałości bez stanika. Z miejsca jej się dostało: "Ale te cycki OKROPNE" Źródło: instagram

Małgorzata Rozenek zdecydowała się na bardzo przełomowy krok, zamieszczając w internecie zdjęcie bez stanika. W sieci momentalnie pojawiły się setki komentarzy. Nie każdy z nich był jednak pozytywny.

Małgorzata Rozenek postanowiła zamieścić w internecie bardzo odważne zdjęcie. Celebrytka pokazała się na swoim Instagramie bez stanika, doprowadzając do ogromnego wzrostu zainteresowania fanów. Pojawiło się mnóstwo komentarzy, lecz nie każdy z nich był pozytywny. Pojawiło się sporo hejtu.

Celebrytka z pewnością wzbudziła ogromne zainteresowanie, a jej nowy wpis cieszy się znacznie większą liczbą polubień i komentarzy od poprzednich na jej profilu. Nie wszyscy pochwalają zachowanie celebrytki. Niektórzy głośno komentują jej biust, czasami nawet w dość obraźliwy sposób. Gwiazda mogła spodziewać się głosów oburzenia, lecz nie mogła przypuszczać, że będzie ich tak wiele.

Małgorzata Rozenek szokuje swoich fanów

Do tej pory Małgorzata Rozenek nie była kojarzona z tak odważnymi zdjęciami na portalach społecznościowych. Gwiazda bardzo cieszyła się z tego, że ma doskonały kontakt ze swoimi fanami, jej zdjęcia zdobywały sporą popularność, lecz do tej pory żaden z wpisów nie mógł cieszyć się tak ogromnym zainteresowaniem. Sytuacja zmieniła się dopiero teraz.

Celebrytka postanowiła zademonstrować swoją pewność siebie i pokazała publicznie swoje piersi na Instagramie, doprowadzając do wielkiego poruszenia. Gwiazda zapozowała bez stanika. Pod wpisem momentalnie pojawiły się dziesiątki komentarzy dotyczących zachowania gwiazdy.

Małgorzata Rozenek pokazała się bez stanika

- Ale te cycki okropne... co ty robisz, kobieto? To ma być dama? Żenujące zachowanie. I ona chce dawać przykład młodym kobietom... - napisał jeden z internautów w sekcji komentarzy pod fotografią.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dzisiaj grzeje: 1. Czekali z otwarciem prezentu ślubnego aż 9 lat. Gdy zobaczyli zawartość popłakali się ze szczęścia
2. NBP może mocno zamieszać w portfelach milionów Polaków, wszystko przez inflację

Do tej pory fani byli zadowoleni z treści, które gwiazda zamieszczała w mediach społecznościowych, choć teraz pojawiają się głosy, że być może Małgorzata Rozenek chce zmienić swoje postępowanie i postawić na odwagę. Być może przed publikacją kolejnej tego typu fotografii celebrytka poważnie się zastanowi w związku z takim odbiorem zdjęcia przez internautów.

(fot. Instagram - Małgorzata Rozenek)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Ksiądz prawie zemdlał ze wstydu
  2. Był uznawany za najbrzydszego chłopaka w mieście. Zapuścił brodę, został modelem i nie może opędzić się od kobiet
  3. Córka pozwoliła ojcu opiekować się psem przez weekend. Pisał jej wiadomości, które nawet nie przyszłyby wam do głowy
  4. Przez kilka dni myśleli, że uratowała małego szczeniaczka. Gdy dowiedzieli się, co to za zwierzę, byli w szoku
  5. Nastolatek więzi i katuje do nieprzytomności swoją dziewczynę. Szybkie i zdecydowane działanie ratuje jej życie
  6. Dziecko umarło na porodówce. Po 10 miesiącach zdarzył się cud, a lekarz aż zalał się łzami

Źródło: Kozaczek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News