Małgorzata Rozenek jest u kresu wytrzymałości. Trudne leczenie nie przynosi rezultatów

Małgorzata Rozenek jest u kresu wytrzymałości. Trudne leczenie nie przynosi rezultatów Źródło: youtube/tvnpl

Małgorzata Rozenek przyznała, że jest jej niezwykle ciężko i właśnie dochodzi do kresu własnej wytrzymałości. Mimo podjęcia leczenia, nie udaje się osiągnąć oczekiwanego rezultatu.

Małgorzata Rozenek przyznała, że ciężko znosi efekty długotrwałego i trudnego leczenia. Jak sama stwierdziła - odczuwa skutki uboczne, ale nie widzi efektów. Przyznała, że "puchnie", choć fani nie zauważają zmian w figurze aktorki. Mimo to koszmarnie to wpływa na jej samopoczucie. Efektów leczenia dalej nie widać.

Małgorzata Rozenek zmaga się z trudnym leczeniem

41-latka przyznaje, że chciałaby mieć jeszcze jedno dziecko ze swoim drugim mężem - Radosławem Majdanem (pierwszą dwójkę ma z Jackiem Rozenkiem). Niestety, wiek zarówno byłego piłkarza, jak i prezenterki nie ułatwia im tego zadania. Rozenek przyznała, że mimo wszystko bardzo starają się o dziecko.

Próba spłodzenia trzeciego dziecka Małgorzaty Rozenek odbywa się przy pomocy metody in vitro. Jednak nie jest to takie proste - wymaga to długiego i wyczerpującego leczenia.

- Spełnienie tego marzenia nie jest proste. Naszą jedyną nadzieją jest procedura in vitro, przez którą przechodzimy - przyznała prezenterka TVN.

Małgorzata Rozenek nie ukrywa, że jest naprawdę ciężko - dlatego ustaliła sobie ostateczny termin, w którym razem z Radkiem Majdanem zrezygnują z dalszych starań, aby nie wyjałowić organizmu.

- Wciąż wierzymy i mamy nadzieję, że się uda, choć nasze próby na razie nie przynoszą rezultatu. Niestety, w trakcie leczenia przychodzi najgorszy moment, kiedy musisz powiedzieć dość, bo wiesz, że to już koniec, że wyczerpałaś wszystkie możliwości i nie ma nic więcej - powiedziała żona bramkarza.

Małgorzata Rozenek dobrze zna temat zapłodnienia in vitro

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Prezenterka przyznała już kiedyś, że jej dwójka pierwszych dzieci,urodziła się dzięki metodzie in vitro, gdyż naturalny sposób nie zdawał egzaminu. Dlatego też jest to bardzo blisko temat dla prezenterki, która niejednokrotnie mówiła o tym w mediach.

Małgorzata Rozenek była nawet w Sejmie, gdzie pełniła funkcję eksperta na temat metody zapłodnienia in vitro. Ponadto wydała książkę, w której zawarła wywiad z pierwszą kobietą w Polsce, która urodziła dziecko właśnie w ten sposób. 41-latka stara się zdjąć z całej sprawy łatkę tematu tabu i walczyć ze stygmatyzacją par, które się zdecydowały na zapłodnienie pozaustrojowe.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spotkała kultowego polskiego piosenkarza w kawiarni. Dziś jest bezdomny i nie ma nóg
  2. Producenci Kuchennych Rewolucji próbowali to ukryć! Wszystko się wydało
  3. Korzystasz z tego eko-produktu? Został wycofany, grozi nowotworem
  4. Został bankrutem, chciał się zabić. Gwiazdor Polsatu na dnie

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł