Małgorzata Rozenek opisała swój dramat, który przeżywała w trakcie leczenia. Z bólem patrzyła na inne kobiety

Małgorzata Rozenek opisała swój dramat, który przeżywała w trakcie leczenia. Z bólem patrzyła na inne kobiety

Małgorzata Rozenek codziennie mierzyć się musi z chorobą. Marzy od dawna, aby wyleczyć się ze stanu, który dotyka w Polsce setki tysięcy kobiet. W trakcie swojego leczenia radosne kobiety przemierzające ulice wywoływały u niej niezwykle przykre emocje. Dopiero teraz wyznała w rozmowie z reporterami, jaki dramat przeżywała w trakcie leczenia.

Małgorzata Rozenek należy do kobiet o naprawdę silnej osobowości, co możemy zobaczyć choćby oglądając program "Perfekcyjna pani domu" czy "Projekt Lady". Choć wydawałoby się, że nic nie jest w stanie złamać celebrytki, to jednak przeżyła niezwykle trudne chwile w swoim życie, w trakcie których odczuwała jedynie "ból i smutek". Miało to miejsce w trakcie leczenia, gdy gwiazda starała się odzyskać zdrowie w sferze dla każdej kobiety niezwykle ważnej.

Małgorzata Rozenek przeżywała dramat

Celebrytka ma dzisiaj dwóch pięknych synów - Tadeusza i Stanisława. Chętnie pokazuje się z nimi publicznie - na przykład na wspólnych, wakacyjnych zdjęciach na Instagramie. Rozenek pokochała macierzyństwo i chciałaby po raz trzeci zostać mamą, nie jest to jednak w jej przypadku takie proste. Małgorzata Rozenek nie może mieć dzieci, a swoich dwóch synów ma dzięki metodzie in vitro, której jest propagatorką w Polsce.

Zanim jednak została mamą poddać się musiała leczeniu. Wówczas wielokrotnie obserwowała inne kobiety - wtedy radosne mamy, które spotykała na swojej choćby podczas zakupów. Ich widok doprowadzał gwiazdę niemal do łez, sama bowiem nie mogła mieć dzieci, których tak bardzo pragnęła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Poruszające wyznanie gwiazdy

 - Pamiętam, że miałam taki moment w trakcie leczenia, że wydawało mi się, że co chwilę mijam szczęśliwe kobiety z wózkami, ich bobasy… Ta wielka niemoc i poczucie, że ja tego nie mogę mieć, dotyka intymnych, głębokich, ludzkich strun. To jest ból i smutek - powiedziała dla "Vivy".

W trakcie leczenia przeżyła prawdziwy dramat. To był straszny okres w życiu gwiazdy, który wspomina niezwykle boleśnie, na szczęście ma już go za sobą. Dzisiaj odważnie patrzy w przyszłość. Możliwe, że wkrótce razem z Radosławem Majdanem postarają się o kolejne dziecko, dziecko życzą im również ich fani. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dwa dni temu Górniak w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Aż niemożliwe, że wczoraj w Opolu wyglądała jak milion dolarów
  2. Po tej wypowiedzi Dudy zatkało nas totalnie. "Najłatwiej jest powiedzieć, że coś jest za drogie"
  3. Mieszkańcy Mrowin o mordercy 10-letniej Kristiny i koszmarze, jaki zgotował jej przed śmiercią. Porażające słowa
  4. Tak bawił się Wiśniewski, gdy był bogatą gwiazdą. Dziś już może tylko pomarzyć? (FOTO)

Źródło: Viva!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News