Stylowa Małgorzata Rozenek przyłapana na bazarku. Zajrzeli do jej zakupów, spore zaskoczenie

Stylowa Małgorzata Rozenek przyłapana na bazarku. Zajrzeli do jej zakupów, spore zaskoczenie Źródło: screen/YouTube/BabskieShorty

Małgorzata Rozenek jest osobą, która stara się udowodnić, że jej status gwiazdy nie spowodował zupełnego oderwania od rzeczywistości. Ostatnio reporterzy przyłapali ją na bazarku podczas zakupów. Jej obecność w tym miejscu była zaskoczeniem.

Małgorzata Rozenek sprawia wrażenie osoby, która doskonale odnajduje się w życiu gwiazd, jednak nie zapomina o codziennych problemach. Właśnie przez to wielu Polaków ocenia ją bardzo pozytywnie, jako celebrytkę, która nie chodzi z głową w chmurach. Jurorka programu "Projekt Lady" udowodniła to po raz kolejny, choć nie spodziewała się, że zauważą ją fotoreporterzy.

Znana prezenterka pojawiła się na jednym z bazarków, wzbudzając zdziwienie bardzo wielu osób. Niektórzy nie mogli uwierzyć w to, że gwiazda decyduje się na zakupy w takim miejscu. Inni zastanawiali się, co chciała kupić. Mimo wszystko dla wszystkich świadków jej obecność w tak nietypowym miejscu była wyjątkowo zadziwiająca.

Małgorzata Rozenek robiła zakupy na bazarku. Spore zaskoczenie zawartością jej koszyka

Nikt nie przewidywał, że Małgorzata Rozenek pojawi się na bazarku wraz ze swoim mężem Radosławem Majdanem. Kobieta postanowiła udać się tam tuż po zakupach w jednym z warszawskich centrów handlowych. Wiele osób zastanawiało się, co gwiazda zamierza kupić. Jej plany zaskoczyły Polaków, którzy zobaczyli ją na miejscu.

Okazało się, że znana prezenterka udała się na bazarek, by kupić świeże owoce. Gwiazda kupiła truskawki i czereśnie, jednak nie to najbardziej zaskoczyło Polaków. Wiele osób zwróciło uwagę na strój gwiazdy, który bardzo spodobał się internautom. Zaczęli oni komplementować wygląd gwiazdy w internecie. Opinie były niemal wyłącznie pozytywnie. Widać było, że Małgorzata Rozenek wciąż należy do ulubionych gwiazd Polaków.

Małgorzata Rozenek stylowa w każdej sytuacji

Gwiazda ubrana była w białą koszulkę, krótką spódniczkę, kolorową narzutkę i sportowe buty, czym zwróciła na siebie uwagę internautów. Wielu z nich stwierdziło, że celebrytka doskonale wie, jak przygotować się do upałów, ubierając się idealnie do panujących warunków. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Pięknie! Gosia jak zawsze z klasą! Ile ja bym dała, żeby tak wyglądać... - pisze jedna z internautek, która jest wyraźnie zachwycona wyglądem celebrytki.

- Pani Małgorzata znów pokazuje, że potrafi wyglądać świetnie nawet w trakcie upałów. Wzór dla "gwiazdeczek" - stwierdził kolejny internauta, który uważa, że Rozenek mogłaby być wzorem do naśladowania.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Mucha zdębiała, gdy zobaczyła tę wiadomość. Mężczyzna zaoferował jej MAJĄTEK za 3h igraszek. Nie uwierzycie, co zrobiła!
  2. Zdębiejecie, jak zobaczycie PAŁAC, w którym mieszka Danuta Holecka! Takich luksusów nie ma nawet Marta Kaczyńska!
  3. Papież Franciszek pozbawi Jana Pawła II świętości? "Dewojtylizuje kościół"
  4. Wszyscy znali ją jako babkę Kiepską. Zdjęcie aktorki z młodości odbiera mowę
  5. Setki tysięcy emerytów nie dostaną 1100 złotych. Rząd chciał to przemilczeć
  6. Skandal rozrywa Wielką Brytanię. Książę jest gejem?!

źródło: Party

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News