Mało kto słyszał o pierwszej żonie Radosława Majdana. Ładniejsza od Rozenek i Dody?

Mało kto słyszał o pierwszej żonie Radosława Majdana. Ładniejsza od Rozenek i Dody? Źródło: Instagram / sylviamajdan_private

Małgorzata Rozenek nie była pierwszą żoną Radosława Majdana - o tym, że wcześniej Radek wziął ślub z Dodą, wie każdy. Ale mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że zanim poznał Dodę, był związany węzłem małżeńskim z jeszcze inną kobietą.

Małgorzata Rozenek miała bogate doświadczenia małżeńskie. Jej pierwszym mężem, jeszcze w czasie studiów, był prawnik Łukasz Bukaczewski. Małżeństwo skończyło się rozwodem. Następnie, w 2003 roku poślubiła aktora Jacka Rozenka, który jest ojcem jej dwóch synów - Stanisława i Tadeusza. Para rozstała się w 17 kwietnia 2013 roku. Niedługo później prezenterka związała się z Radosławem Majdanem, którego poślubiła 10 września 2016 roku. 

Małgorzata Rozenek pojawiła się w życiu Radosława po Sylwii i Dodzie

Podobną miłosną przeszłość ma jej obecny wybranek. Radek również był trzykrotnie żonaty. O ile każdy dobrze zna Dodę, o tyle mało kto kojarzy jego pierwszą małżonkę Sylwię.

Para pobrała się w 1998 roku. Sylwia była wówczas Miss Publiczności Ziemi Zachodniopomorskiej i zaczynała interesować się branżą mody, jednak na tamtym etapie życia wolała w pełni oddać się małżeństwu. Obecnie jej zainteresowania nie uległy zmianie. Kobieta z powodzeniem prowadzi własną firmę i zajmuje się projektowaniem ubioru. Od czasu do czasu pojawia się w polskim show-biznesie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sylwia zachowała nazwisko po mężu 

Parze w pewnym momencie zupełnie przestało się układać, dlatego zdecydowali się na rozstanie, które odbyło się w pokojowej atmosferze. Sylwia Majdan z domu Koperkiewicz pozostała przy nazwisku byłego męża i zupełnie poświęciła się modowej pasji, którą z czasem zamieniła w dochodowy interes.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zaraz po ślubie przestał się odzywać do żony. Dopiero po 20 latach przemówił i wyjawił powód milczenia
2. Tragiczne wiadomości z samego rana, nie żyje 18 osób. Do sieci trafiło piorunujące nagranie z wybuchem wulkanu w Nowej Zelandii

Z kolei Radosław kontynuował karierę bramkarza i związał się z Dodą. Związek z początkującą wówczas piosenkarką przypieczętował ślub w 2005 roku. Para rozstała się po 3 latach, a w późniejszym życiu Radka pojawiła się Małgorzata Rozenek. Pierwsza żona Radosława Sylwia nigdy nie wypowiadała się negatywnie na temat byłego męża. 

Najlepsze newsy dnia:

    1. Nieoczywiste objawy świadczące o zbyt wysokim cholesterolu. Wystarczy przyjżeć się swoim oczom
    2. Fatalny upadek znanego skoczka podczas konkursu. Trwa akcja ratowników
    3. Sąsiad zakradł się do jej łóżka i zgwałcił z zimną krwią. Nagranie ujawniło najgorsze
    4. Tuż przed śmiercią Anna Przybylska wyjawiła swoje największe marzenie. Wielki smutek
    5. Księża poniżyli właśnie wielu najuboższych Polaków. Nie udzielili pomocy bezdomnym i starszym, nikt z Kościoła nie raczył się pofatygować

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News