Dlaczego Małgorzata Rozenek wzięła rozwód? Dobitne słowa gwiazdy TVN

Dlaczego Małgorzata Rozenek wzięła rozwód? Dobitne słowa gwiazdy TVN Źródło: instagram.com/m_rozenek/

Małgorzata Rozenek, choć jest osobą publiczną, rzadko kiedy ulega dziennikarzom i opowiada o swoich prywatnych relacjach z mężczyznami, a szczególnie z byłym mężem. Kiedy ponownie zapytano ją o powody rozwodu z aktorem Jackiem Rozenkiem, odpowiedź mogła być tylko jedna.

Małgorzata Rozenek już od 6 lat trwa w szczęśliwym związku z Radosławem Majdanem. Nikt nie wierzył, że uda im się stworzyć idealną relację. Media są jednak bardziej zainteresowane tym, co spowodowało rozstanie z poprzednim mężem.

Małgorzata Rozenek wypowiedziała się na temat rozpadu związku

Gwiazda TVN w 2012 roku zmieniła swoje życie. Najpierw dostała program "Perfekcyjna pani domu", który dzięki któremu stała się rozpoznawalna, a niedługo potem rozstała się z Jackiem Rozenkiem, z którym wzięła ślub w 2003 roku. Media niezliczoną liczbę razy dopytywały się Małgorzaty Rozenek, dlaczego rozstała się z aktorem i dlaczego nosi jego nazwisko. Celebrytka w końcu przerwała milczenie.

- Uzgodniliśmy z Jackiem, że nigdy nie będziemy rozmawiać na temat przyczyn rozpadu naszego małżeństwa, ze względu na nasze dzieci. Spędziliśmy razem 11 lat. Udało się nam przejść przez ten rozwód w taki sposób, że nadal rozmawiamy ze sobą przyjaźnie. A uwierz mi, to wymaga ode mnie i od Jacka ogromnego wysiłku, bo nie zawsze pochwalamy to, co robimy. Ale dla nas chłopcy są najważniejsi - powiedziała dziennikarzom.

Byli małżonkowie bardzo o siebie dbają, a dzieci niezmiennie są priorytetem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak widać, z Małgorzaty Rozenek nie da się wyciągnąć wyjaśnień na temat zakończenia poprzedniego małżeństwa. Media spekulują, że nagła sława celebrytki zamieszała w ich związku. Mimo rozwodu para zgodnie dzieli ze sobą obowiązki związane z dziećmi, a także wspierają się w zdrowiu i w chorobie. Kiedy Jacek Rozenek trafił do szpitala z powodu udaru i był częściowo sparaliżowany, Małgorzata czule się nim opiekowała.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 25-letnia piosenkarka. Dziś znaleziono jej ciało
2. Kobieta zmuszała do stosunków płciowych psa. Są nagrania i zdjęcia

- Ostatnia choroba Jacka w jakiś sposób pokazała, że my będziemy już do końca życia rodziną. Ta choroba dała nam szansę na powiedzenie sobie pewnych rzeczy, których w innej sytuacji nigdy byśmy sobie nie powiedzieli - relacjonowała potem Małgorzata Rozenek.

Tuż po rozwodzie gwiazda TVN mówiła, że czuje się jak wrak człowieka i jest zła na siebie, że pozbawiła chłopców dorastania w pełnej rodzinie. Dziś byli partnerzy wypowiadają się o sobie w samych superlatywach i pogodzili się z tym, co zesłał im los.

Najlepsze newsy dnia:

  1. PiS już WYCOFUJE SIĘ ze swoich największych obietnic
  2. Roksanie Węgiel puściły wszystkie hamulce. 14-latka odpowiedziała Michałowi Szpakowi, zrobiło się poważnie
  3. 33-latek zgwałcił ponad 70 dzieci, najmłodsze miało tylko pół roku. Współwięźniowie zgotowali mu piekło, tylko dla osób o mocnych nerwach
  4. Niesamowite zdjęcie z nadzwyczajną kobietą. Niemożliwe jest rozróżnić, która to mama, a która córka
  5. Znaleźli mieszańca psa i wilka, spojrzeli na niego i zalali się łzami. Historia zwierzaka przybrała niespodziewany obrót spraw

Źródło: Kozaczek

Następny artykuł