Rozenek bez makijażu weszła do sklepu. Reakcja kasjerki rozkłada na łopatki

Rozenek bez makijażu weszła do sklepu. Reakcja kasjerki rozkłada na łopatki Źródło: m_rozenek Instagram.com

Małgorzata Rozenek nieustannie fascynuje Polaków. Perfekcyjna pani domu stara się pokazać, że mimo wszystko nadal jest zwyczajną kobietą, mamą i żoną. Niedawno podzieliła się ze swoimi obserwatorami historią, jaka spotkała ją pewnego razu w sklepie. Małgorzata Rozenek wprost powiedziała, co usłyszała od obsługującej jej kasjerki.

Małgorzata Rozenek uchodzi za prawdziwą wyrocznię w kwestii idealnego życia rodzinnego. Okazuje się, że życie perfekcyjnej pani nie zawsze jest tak wspaniałe, jak mogłoby się wydawać i pokazuje to jedna z historii, jaką się podzieliła.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan tworzą świetną patchworkową rodzinę

Małgorzata Rozenek w momencie podjęcia decyzji o rozstaniu się z Jackiem Rozenkiem, zwyczajnie rozbiła bank. Od tej chwili jej kariera zawodowa zaczęła rozwijać się we wręcz szalonym tempie i szybko stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w kraju. Co ciekawe, to, w czym się odnalazła, w ogóle nie jest związane z jej wykształceniem, a wskazywanie dobrych praktyk, które pozwalają utrzymać ład w rodzinie sprawiło, że Małgorzata Rozenek stała się gwiazdą TVN porównywaną z Magdą Gessler.

Po związaniu się z Radosławem Majdane wspólnie wychowywali dzieci Rozenek z poprzedniego małżeństwa. Nienaganne stylizacje i dopracowany wizerunek nie zawsze jej jednak towarzyszą. Małgorzata Rozenek zdradziła, co usłyszała od kasjerki, gdy pojawiła się w sklepie w stylizacji, która znacznie odbiegała od tego, do czego przywykli jej fani.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Reakcji kasjerki na jej widok Małgorzata Rozenek długo nie zapomni

Małgorzata Rozenek jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie śledzi ponad 1,3 miliona ludzi. To właśnie tam podzieliła się zabawną historią jaka ją spotkała. Internet kłamie i chociaż jest to popularna i prawdziwa teza, to wciąż wiele osób myśli, że gwiazdy w codziennym życiu również paradują po ogródkach w pełnych makijażach. Małgorzata Rozenek otrzymała uwagę, że w czasie jednej z udostępnionych relacji jej głos brzmiał jakby właśnie wróciła z imprezy. Perfekcyjna potraktowała to jako żart i podzieliła się wspomnieniem z wizyty w sklepie, kiedy zupełnie nie przypominała siebie.

- Wchodzę kiedyś do sklepu, po nieprzespanej nocy, bez make-upu, nieuczesana, w wyciągniętym dresie i pani do mnie mówi: no głos to ma pani jak Rozenkowa - napisała na Instagramie rozbawiona Małgorzata Rozenek.

Dzisiaj grzeje: 1. 14 karetek na miejscu i 2 śmigłowce, są ciężko ranni. Pojawiły się właśnie nowe informacje

2. Mąż Marii Czubaszek przerwał milczenie. Wyjawił sekret dotyczący śmierci gwiazdy

3. Informacja z ostatniej chwili: Najpierw Henryk Wujec, teraz Ona. Nie żyje Ewa Demarczyk

Nie ukrywa, że czasem wygląda inaczej

Chociaż Małgorzata Rozenek stara się prezentować nienagannie i starannie dobiera to, czym dzieli się z fanami, to nie ukrywa, że czasem też jest zwykłą kobietą. Szczególnie często przypominała o tym w czasie ciąży, gdy dokuczały jej trudności dnia codziennego. Po narodzinach Henryczka Małgorzata Rozenek przyznała, że w związku z ciążą mocno przytyła i problem zbędnych kilogramów mocno daje jej się we znaki. Ma ponoć otrzymać nowy format i na oczach wszystkich Polek powracać do formy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Już się zbliża do Polski. Wydano pilne ostrzeżenie
  2. TVP i TVN informują, będzie niebezpiecznie. Zacznie się już dzisiaj
  3. Masz konto w banku? Nie ma dobrych wiadomości, chodzi o własne pieniądze
  4. Niestety, informacje nie są dobre. Najgorzej od ćwierćwiecza, wielu Polaków ucierpi?
  5. W najbliższym czasie będzie niebezpiecznie. Wydano pilny komunikat, należy zachować ostrożność

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News