Małgorzata Rozenek pokazała pierwsze wspólne zdjęcie swoich dzieci. Jeden szczegół zwrócił uwagę, bardzo rzadki widok

Małgorzata Rozenek pokazała pierwsze wspólne zdjęcie swoich dzieci. Jeden szczegół zwrócił uwagę, bardzo rzadki widok Źródło: instagram.com m_rozenek

Małgorzata Rozenek w końcu pokazała pierwsze wspólne zdjęcie dzieci. Starsi chłopcy z młodszym bratem na jednej fotografii to niewątpliwie rozczulający widok. Jeden szczegół od razu jednak zwraca uwagę, coś podobnego nie zdarza się często. Niewiarygodne.

Małgorzata Rozenek kilka dni temu po raz trzeci została mamą. Razem z Radosławem długo starała się o wspólnego potomka, aż w końcu ich prośby zostały wysłuchane, a oni wreszcie mogą cieszyć się spełnionym marzeniem. Gwiazda TVN-u od samego początku ochoczo pokazywała w mediach cały proces wyczekiwania maleństwa, a pierwszym zdjęciem z dzieckiem pochwaliła się już kilka godzin po porodzie. Teraz zamieściła w sieci wspólną fotografię wszystkich trzech pociech. Czegoś takiego fani się nie spodziewali. 

Małgorzata Rozenek pokazała pierwsze wspólne zdjęcie dzieci. Jeden szczegół zwraca uwagę 

10 czerwca spełniło się największe marzenie Radosława i Małgosi - na świat przyszedł bowiem Henio, długo wyczekiwany owoc ich miłości. Majdanowie nie ukrywali, że starania o potomka nie były łatwe, aż w końcu, dzięki metodzie in vitro, z dumą mogli ogłosić ciążę Rozenek. Dzień rozwiązania odbił się głośnym echem w kolorowej prasie, przede wszystkim za sprawą fotek, które dumny tata opublikował już kilka godzin po porodzie. Ostatnio i Małgosia postanowiła zamieścić coś na swoim Instagramie, pokazując fotkę wszystkich trzech chłopców po powrocie do domu. W opisie krótko podsumowała pierwsze dni z nowym członkiem rodziny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Pierwsze dni w domu to zawsze wielka rewolucja. Jak rodziłam swoje pierwsze dziecko to usłyszałam jedną z najlepszych rad, jaką młoda mama może dostać: „jedz, kiedy możesz, śpij, kiedy jest okazja” i tak, też robię. Te pierwsze dni w ogóle są trudne: cały porządek dnia się sypie, noc nie wygląda już tak dobrze, jak kiedyś, a kobieta w połogu... zresztą wszystkie mamy wiedzą, o czym mówię - relacjonowała. 

Co jednak najbardziej zwraca uwagę, to miłość z jaką Staś i Tadeusz patrzą na młodszego brata. Choć dzieci często bywają zazdrosne o nowego członka rodziny, któremu nagle rodzice muszą poświęcić niemal całą uwagę, zdaje się, że w tym przypadku jest zupełnie inaczej, a chłopcy od razu obdarzyli Henia opieką. Sama Rozenek przyznała, że Staś i Tadeusz cieszą się z poznania brata. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy dostają pilne SMS-y. Zakaz wchodzi w życie już jutro, wprowadzą dodatkowe obostrzenia

2. Śmiertelny wypadek na Podkarpaciu. Rozpędzone auto wjechało w nastolatki

- Za to chłopcy szczęśliwi. Trudno im uwierzyć, że kiedyś też byli tacy malutcy. [...] Powiększa nam się ten #gangmajdana, zresztą sam Pan Majdan puchnie z dumy i radości, a najlepiej na tym wszystkim wychodzi #dzidziuśmajdana. Henio śpi kiedy chce, je kiedy chce i wszystko kręci się wokół niego  i wyraźnie mu to pasuje - dodała Małgorzata Rozenek. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Pierwsze dni w domu,to zawsze wielka rewolucja 🤷‍♀️ jak rodziłam swoje pierwsze dziecko to usłyszałam jedną z najlepszych rad, jaką młoda mama może dostać: „jedz kiedy możesz, śpij kiedy jest okazja” 😁i tak, też robię😁 te pierwsze dni w ogóle są trudne: cały porządek dnia się sypie, noc nie wyglada już tak dobrze jak kiedyś 😁 a kobieta w połogu...🤦‍♀️ zresztą wszystkie mamy wiedzą o czym mówię😜 Za to chłopcy szczęśliwi 😁 trudno im uwierzyć, że kiedyś też byli tacy malutcy 😁 #pannyprosie mocno podekscytowane a #georgiomajdani spokojny i dostojny jak zawsze. Powiększa nam się ten #gangmajdana 😜 zresztą sam Pan Majdan puchnie z dumy i radości ❤️ a najlepiej na tym wszystkim wychodzi #dzidziuśmajdana 😂😂😂 Henio śpi kiedy chce, je kiedy chce i wszystko kręci się wokół niego 💕 i wyraźnie mu to pasuje 🥰 miłej niedzieli dla wszystkich ❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostał paragon w knajpie i zbladł. Właśnie dzieje się niewyobrażalne nad morzem, ceny zwalają z nóg
  2. Już od piątku rząd luzuje kolejne obostrzenia. Ważna wiadomość dla wszystkich polskich fanów sportu
  3. Kierowca spojrzał na przednie siedzenie samochodu jadącego obok. Nie miał czasu do stracenia, natychmiast w niego uderzył
  4. W nocy na ulicy podeszła do niego obca kobieta i przytuliła go. Wyszeptała mu kilka słów do ucha, musiał natychmiast zareagować
  5. Doda przyłapana na gorącym uczynku. Zdjęcia wypłynęły do internetu, ręce opadają
  6. Na zdjęciu ukryta jest panda. Najlepsi widzą ją już po 20 sekundach, reszta szybko się poddaje

Źródło: Instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News