Małgorzata Rozenek do mediów: przyszedł czas zweryfikować całe życie dla dzieci. Choroba byłego męża zmieniła gwiazdę

Małgorzata Rozenek do mediów: przyszedł czas zweryfikować całe życie dla dzieci. Choroba byłego męża zmieniła gwiazdę Źródło: instagram/m_rozenek/

Małgorzata Rozenek dopiero po upływie czasu postanowiła zabrać głos w kwestii choroby swojego byłego męża. W chwili, gdy informacje o jego stanie zdrowia obiegły media, 41-latka nie chciała wypowiadać się na ten temat. Celebrytka zdradziła, że nie tylko dla niej, ale także dla jej dzieci to był naprawdę trudny czas.

Małgorzata Rozenek postanowiła wyjawić, jak ostatnie wydarzenia z życia byłego męża Jacka, wpłynęły na życie codzienne jej i jej dzieci. Jak się okazuje, były to dla nich prawdziwe chwile grozy. "Perfekcyjna" zdradziła również, jak sytuacja przedstawia się teraz.  

Małgorzata Rozenek o chorobie byłego męża

Od samego początku celebrytka nie chciała wypowiadać się na temat zaistniałej sytuacji. Choć w mediach pojawiały się informacje, że regularnie odwiedza byłego męża w szpitalu, ta wciąż nie chciała się odnosić do stanu jego zdrowia. Dopiero niedawno postanowiła zabrać głos w tej kwestii.  Małgorzata Rozenek przyznała między innymi, że były to dla niej oraz chłopców naprawdę trudne chwile, jednak starali się jakoś z nimi uporać. Jak się okazuje, wraz z bliskimi wspólnie zadecydowała o tym, że nie będą oni publicznie wypowiadać się na temat stanu zdrowia Jacka Rozenka

- My ustaliliśmy z rodziną, że nie będziemy się wypowiadać na ten temat. To jest trudny czas dla całej naszej rodziny. To jest taki czas, który bardzo weryfikuje wszystko to, co jest w życiu. Wszystko to, na co należy zwracać uwagę i był to taki moment sfokusowania się na Jacku, szczególnie ze względu na dzieci - wyznaje. 

Małgorzata Rozenek zdradza również, że na całe szczęście wszystko zmierza w dobrym kierunku, co pozwala im odetchnąć z ulgą. Celebrytka informuje, że ze zdrowiem jej byłego męża jest już znacznie lepiej. 

- Ale jest lepiej. To jest ważne, że u Jacka jest lepiej - stwierdza jurorka programu "Projekt Lady".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Problemy zdrowotne Jacka Rozenka 

Przypominamy, że około trzy tygodnie temu, Jacek Rozenek trafił do szpitala po tym, jak doznał udaru. Aktor stracił mowę, a połowa jego ciała została sparaliżowana. Choć wszystko wyglądało naprawdę groźnie, jak możemy się dowiedzieć, rehabilitacja przynosi efekty. Niewykluczone, że już niebawem wróci do pełnej sprawności, dzięki zaangażowaniu najlepszych specjalistów.  

  1. Danuta Wałęsa UJAWNIŁA całą prawdę o ks. Jankowskim. Jej słowa mrożą krew w żyłach. "On siał ZGORSZENIE"
  2. Agata Duda przeszła samą siebie! Na ten widok Melania Trump zdębiała! 
  3. Puścili na weselu kultowe disco polo. Żenująca reakcja Beaty z Warszawy
  4. Gwiazdor grający Paździocha w "Kiepskich" ma dzieci, o których media milczą. Niemałe zaskoczenie
  5. Nie żyje 50 dzieci, tragedia za granicą. Zjadły popularny owoc
  6. Wodzianka Wojewódzkiego wiedziała, że wywoła skandal, ale musiała przerwać milczenie. Bita i upokarzana w domu, 4 razy przeszła próbę samobójczą  
     

Źródło: rozrywka.dziennik 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu