Ludzie mają dosyć Małgorzaty Rozenek. Wytknęli jej to w najbardziej bolesny sposób

Ludzie mają dosyć Małgorzaty Rozenek. Wytknęli jej to w najbardziej bolesny sposób Źródło: Instagram.com/m_rozenek/

Małgorzata Rozenek przesadza? Wiele wskazuje na to, że ludzie zaczynają mieć jej dość, a niezwykle bolesnym dowodem na to są słowa krytyki, które w ostatnim czasie na nią spłynęły. Czegoś takiego nie da się zapomnieć.

Małgorzata Rozenek, choć stara się tym nie przejmować, nie ma łatwo. Z łatwością można zauważyć, że należy do grona najczęściej krytykowanych, polskich gwiazd, a hejt dotyczy najrozmaitszych aspektów jej życia. Od odważnych stylizacji, przez kontrowersyjne zdjęcia, wypowiedzi, a nawet samych synów.

Nie da się ukryć, że krytyka dotyka również chłopców, a dokładniej tego, jak celebrytka stara się ich wychować. Rozenek próbuje pokazać, że jest "ponad to", dlatego wciąż chętnie chwali się swoim życiem w mediach społecznościowych nie pozwalając tym samym, by dyskusje na jej temat ucichły. Wiele wskazuje jednak na to, że tym razem szala goryczy się przelała. 

Małgorzata Rozenek zachwyca się świeczkami 

Kilka dni temu na Instagramie Rozenek pojawiło się kolejne zdjęcie, które dołączyło do grona reklam. Z łatwością można zauważyć, że coraz więcej postów gwiazd jest sponsorowanych i to przez najrozmaitsze marki, a publikacje Małgorzaty wcale nie są wyjątkiem. Tym razem na tapecie znalazły się świeczki, które gwiazda TVN postanowiła subtelnie zareklamować. Pozując wraz z całą kolekcją zapachowych świeczek zwróciła się do obserwatorów. 

- Kochani, a co powiedzielibyście na to, gdyby tak poniedziałek rozpoczynać od chwil relaksu? Ja jestem bezwzględnie na „tak!” - napisała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ludzie mają jej dosyć. Wytknęli jej to w niezwykle bolesny sposób 

Odbiór sponsorowanego posta nie był raczej taki, jak mogła zakładać Rozenek. Zamiast zachwytu nad sponsorowanym produktem, pojawiły się same słowa krytyki, a niektóre mogły być dla gwiazdy szczególnie bolesne. Czytając komentarze trudno było przeoczyć fakt, że obserwatorzy Małgosi mają już dość reklam na jej profilu. Z pewnością celebrytka nie spodziewała się aż takiej ściany hejtu, spośród którego trudno było wygrzebać pozytywne głosy aprobaty jej działalnością. 

Dzisiaj grzeje: 1. 7-latka zostawiła pracownikowi stacji benzynowej liścik. Gdy mężczyzna go przeczytał od razu zadzwonił na policję

2. TVN podaje wyniki sekcji zwłok 5 nastolatków z lubuskiego. Wstrząsające doniesienia

- Znowu reklama trochę już to zbrzydło - czytamy. 

- Pozowane fotki. Dziś świeczki, jutro wieszaki na ubrania. Każdej roboty trzeba się chwytać - twierdzi fanka. 

- Każdy post. Dosłownie każdy to reklama. Aż żal. Bezczelne wciskanie kitu ludziom i jawne zarabianie na głupocie ludzi. Świeczki poprawiają rysy twarzy? Czy może jednak lepiej zacząć oznaczać klinikę Szczyta który naciąga. Szkoda ze mózgu nie da się naciągnąć - dodaje bezpośrednio kolejna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie bierz Ibuprofenu jeśli masz więcej niż 40 lat. "Udar mózgu" nie jest najgorszy
  2. Poznaliśmy uczestników walki wieczoru kolejnego Fame MMA. Doszło do zmiany w ostatniej chwili
  3. Śniadanie, które spala tłuszcz, obniża cholesterol i daje zastrzyk energii na cały dzień. Pokochasz je
  4. Chwilę przed śmiercią nastolatkowie opublikowali w sieci porażający film. Policja dokonała w aucie ścinającego z nóg odkrycia
  5. Do 18-letniego Marcela C. dotarło, że zabił rodziców i braciszka. Wstrząsające wydarzenia w areszcie

Źródło: instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News