Do sieci trafiło intymne zdjęcie Rozenek z mężem w łóżku. Burza w sieci, totalnie przegięli?

Do sieci trafiło intymne zdjęcie Rozenek z mężem w łóżku. Burza w sieci, totalnie przegięli? Źródło: instagram/m_rozenek/

Małgorzata Rozenek niejednokrotnie szokowała swoimi zdjęciami, jednak takiej afery po opublikowaniu fotki już dawno nie widzieliśmy. Wystarczyło kilka minut, by w sieci wybuchła wielka burza, a celebrytkę i jej ukochanego zalała fala krytyki.

Małgorzata Rozenek wielokrotnie publikowała odważne zdjęcia, które w opinii, dzieliły jej obserwatorów. Internauci byli przekonani, że celebrytka żadnym zdjęciem nie jest ich w stanie już zaskoczyć i można uznać, że poniekąd mieli rację, gdyż w tym przypadku, burza powstała wokół fotografii opublikowanej przez jej ukochanego. Trudno było przewidzieć, że zdjęcie z sypialnianego łóżka, w wykonaniu jednej z popularniejszych par show-biznesu, może okazać się tak kontrowersyjne. 

Intymne zdjęcie celebryckiej pary. Małgorzata Rozenek z mężem pozują w sypialnianym łóżku 

Jak zapewne wie każdy baczny obserwator gwiazd polskiego show-biznesu, Małgosia i Radosław Majdan już od kilku dni świętują swoją rocznicę ślubu. By odpowiednio uczcić tak wyjątkową okazję, udali się w podróż do Rzymu, skąd chętnie publikują pamiątkowe zdjęcia. Jedna z celebrujących ten dzień fotografii pojawiła się również na Instagramie byłego bramkarza, jednak znacznie intymniejsza niż wszystkie te, które zamieszcza Rozenek. 

Na sypialnianym łóżku, w śnieżnobiałej pościeli, Radosław czule objął swoją ukochaną, a ta ubrana w samą bieliznę, wtuliła się w jego ramiona, pokazując błogie bezpieczeństwo. Zdjęcie aż ocieka romantyzmem, a miłość wyraźnie od nich bije, jednak obserwatorzy Majdana nie byli w stanie skupić się na sielankowym obrazku małżonków.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Fala krytyki na Majdanów 

Internautom bardzo nie spodobało się, że gospodyni programu "Projekt Lady" i jej ukochany, pozują z tak prywatnego miejsca. W komentarzach wylała się fala krytyki, a obserwatorzy Radka jawnie stwierdzali, że tym razem para przesadziła. Padło wiele obraźliwych słów, a niekiedy nawet wulgaryzmów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media

2. Legendarny piosenkarz choruje na ostrą białaczkę. Trafił do szpitala, wydał łamiące serce oświadczenie

- Prawdziwa miłość nie jest na pokaz!!! - pisze oburzona internautka. 

- Dodajcie jeszcze foto spod prysznica - dodaje kolejna. 

- Jeszcze trochę a pojawia się zdjęcia z bz**ania, pajace - czytamy.

- Infantylność - stwierdza fanka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie
  3. Znany polski aktor wywołał kontrowersje na pogrzebie Staraka. Uwaga! TVN wyemitowała materiał odkrywający prawdę o artyście
  4. Chciał tylko pojechać hulajnogą. Polsat poinformował o okropnej śmierci
  5. Znamy prawdziwy powód, dla którego Beata Tyszkiewicz odeszła z Tańca z Gwiazdami. Niewyobrażalnie smutny

Źródło: instagram 

Następny artykuł