Fanka zaatakowała dzieci Małgorzaty Rozenek. Wtedy Majdan wpadł w szał: "Ty sfrustrowana, zgorzkniała"

Fanka zaatakowała dzieci Małgorzaty Rozenek. Wtedy Majdan wpadł w szał: "Ty sfrustrowana, zgorzkniała"

Małgorzata Rozenek pokazała na Instagramie zdjęcie, na którym spędza czas wspólnie ze swoimi dziećmi oraz obecnym partnerem. Internautka zaatakowała pociechy artystki, a wtedy Radosław Majdan stracił cierpliwość.

Małgorzata Rozenek w 2013 roku zaskoczyła cały świat polskiego show-biznesu, kiedy związała się ze znanym bramkarzem i celebrytą, Radosławem Majdanem. Mimo że były sportowiec znany był z wielu skandali obyczajowych, wygląda na to, że w końcu odnalazł miłość swojego życia. Para regularnie dzieli się swoim szczęściem w mediach społecznościowych, ktoś jednak postanowił zburzyć sielankowy nastrój Małgorzaty Rozenek i jej partnera, atakując ich pociechy. 

Małgorzata Rozenek z dziećmi zaatakowana w mediach społecznościowych

Celebrytka wstawiła zdjęcie, jak pluska się w basenie wraz ze swoją rodziną. Na jednej z fotografii znalazł się Radek Majdan, który niesie na barana dziecko prezenterki TVN.

- Tak się cieszę, że ich mam. Całe moje szczęście - napisała w opisie Małgorzata Rozenek.

Trafiła się jednak osoba, której zdjęcie wyraźnie się nie spodobało. Jedna internautka zaatakowała Małgorzatę Rozenek, przypominając jej głośny rozwód z poprzednim mężem.

- A co z oficjalnym tata, jak to ogląda ? Gdzie jego uczucia? - napisała użytkowniczka Instagrama.

Komentarz szybko wywołał reakcję użytkowników Instagrama, którzy stanęli w obronie celebrytki. Do odpowiedzi w końcu dołączył sam Radosław Majdan, który wpadł w szał i ostro skrytykował użytkowniczkę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ty sfrustrowana, zgorzkniała osobo, a jaki mam być dla chłopców? Zdystansowany , oschły, nieprzyjemny a może chamski... Wtedy w twojej chorej głowie te relacje byłyby do zaakceptowania? Oni mają tatę i go bardzo kochają, co nie znaczy, że nasz kontakt musi być zdystansowany, ale i tak poświęciłem ci za dużo czasu - napisał były piłkarz.

Nie tylko Majdan stanął w obronie Małgorzaty Rozenek. Swoje dorzuciła inna celebrytka

Zaraz po Radosławie Majdanie, atakującej internautce odpowiedziała znana projektantka mody. Do dyskusji dołączyła sama Ewa Minge.

- Oficjalny tata i jedyny jest świadom , że szczęście jego synów jest jego szczęściem . Tylko chory emocjonalnie człowiek chciałby, aby jego dzieci miała złe relacje z potencjalnym ojczymem , bo oznaczałoby to , że żyją w dyskomforcie emocjonalnym, a to miałoby wpływ na całe ich życie . Miłość rodzi miłość ...im więcej jej wokół nas, tym lepiej - napisała znana projektantka.

Źródło: Instagram/m_rozenek

ZOBACZ TAKŻE

  1. Kobieta piła napój przez słomkę. Następnego dnia już nie żyła. Gdy lekarze ją zobaczyli, byli PRZERAŻENI
  2. Ewa Farna poruszyła cały internet tym zdjęciem. Fanom wyszły oczy z orbit, gdy zobaczyli jak SCHUDŁA
  3. Wciąż nie wiadomo, gdzie przebywa Dawidek. W Polskę zaraz uderzą potężne burze, 9 województw zagrożonych
  4. Cała Polska podaje dalej! Niezwykle pilny apel policji ws. Dawida Żukowskiego
  5. Ujawniono przeszłość mamy 5-letniego Dawida. Nie miała w życiu lekko
  6. Policjant ujawnił na wizji TVN kulisy poszukiwań Dawida. Gdzie jest 5-latek?

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News