Rozenek poroniła aż dwukrotnie. Teraz zdecydowała się szczerze podzielić traumatycznymi przeżyciami

Rozenek poroniła aż dwukrotnie. Teraz zdecydowała się szczerze podzielić traumatycznymi przeżyciami Źródło: Instagram/Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek ma dwoje dzieci, które udało jej się urodzić dzięki metodzie in vitro. Mało osób wie, ale gwiazda w międzyczasie dwukrotnie poroniła. Dopiero teraz postanowiła podzielić się z fanami swoimi traumatycznymi przeżyciami.

Małgorzata Rozenek po raz pierwszy powiedziała o swoich trudnych początkach macierzyństwa. Gwiazda dwukrotnie poroniła, przez co dobrze rozumie dzisiaj kobiety, które coraz częściej dotyka ten horror. Małgorzata Rozenek podzieliła się swoimi emocjami związanymi z utratą dziecka, co dla wielu kobiet okazało się być pokrzepiające.

Małgorzata Rozenek dwukrotnie poroniła

Gwiazda TVN znana jest przez internautów m.in. jako matka dzieci poczętych dzięki metodzie in vitro. Małgorzata Rozenek jest dzisiaj dumną matką, która czerpie ogromną radość ze swojego macierzyństwa. Jest także wdzięczna medycynie, że dała jej możliwość zasmakowania tej radości, co tak naprawdę możliwe jest od bardzo niedawna, bo zaledwie od 2010 r. (dzięki nobliście Robertowi Edwardsowi). Małgorzata Rozenek przeszła bardzo długą drogę, zanim stała się szczęśliwą matką. W międzyczasie dwukrotnie poroniła, co nadal jest dla niej bardzo przykrym wspomnieniem.

 - Do 12. tygodnia, po zapłodnieniu in vitro staramy się nie cieszyć tym faktem, bo wiemy, że wszystko się może jeszcze wydarzyć. Ja muszę przyznać, że u mnie się to wydarzyło i to dwa razy. To jest straszne, bo z jednej strony masz ogromną radość i bardzo się cieszysz, chcesz się z tym podzielić ze wszystkimi, z rodzicami, ale wiesz, że to nie ma sensu. Nawet twój mąż się z tego nie cieszy, bo nie może, nie wie, jak to się skończy - mówiła w rozmowie z dziennikarzami stacji TVN.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dzisiaj grzeje: 1. 11-latek dokonał niewyobrażalnego odkrycia na plaży. Wyglądało to strasznie, ale skończyło się niesamowicie

2. Wydano ostrzeżenie dla klientów ING i mBanku! Możecie stracić pieniądze

Przykład Małgorzaty Rozenek jest dla kobiet pokrzepiający

Internautki, inspirując się postawą Małgorzaty Rozenek, dzięki niej widzą dla siebie nadzieję na macierzyństwo. Wiele z nich zadeklarowało, że nie będą poddawać się, gdy przyjdzie czas porażki. Poronienia zdarzają się podczas metody in vitro, ale trzeba się z nimi pogodzić, choć jest to bardzo trudne. W końcu jednak udaje się urodzić dziecko, co jest warte wszystkiego.

  1. Przerażony kot jechał na dachu rozpędzonego samochodu. Drżał z przerażenia i cudem uszedł z życiem [WIDEO]
  2. Panna młoda ukroiła tort weselny i zobaczyła coś przerażającego. Musiała interweniować policja
  3. Pies zaczepia kota i szybko dostaje nauczkę, którą zapamięta na zawsze. Nagranie bawi do łez
  4. W fontannie na Śląsku dokonano strasznego odkrycia, o którym mówią już prawie wszystkie media w Polsce. Nie mieści się w głowie
  5. Syn Joanny przyszedł na ślub matki. Przez pewien szczegół weselnicy zmieszali go z błotem

Źródło: Party

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu