Niebywałe, co 2 tygodnie po porodzie zrobiła Rozenek. Dla wielu matek zachowanie nie do pomyślenia

Niebywałe, co 2 tygodnie po porodzie zrobiła Rozenek. Dla wielu matek zachowanie nie do pomyślenia Źródło: m_rozenek/ Instagram

Małgorzata Rozenek już dwa tygodnie po porodzie zaskoczyła wiele osób swoim nietypowym zachowaniem. Niewiele matek zdobyłoby się na coś podobnego. Przesadziła?

Od kiedy mały Henio pojawił się na świecie Małgorzata Rozenek, zasypuje fanów zdjęciami małego chłopczyka. Szczęśliwa i dumna mama chętnie dzieli się momentami ze swojego życia w mediach społecznościowych, jednak ostatnio można było zobaczyć bardzo nietypowe zachowanie. Niewiele matek zdobyłoby się na podobne zachowanie. 

Małgorzata Rozenek zaskoczyła współpracowników 

Uważnie śledząc jej konto na Instagramie, można było dowiedzieć się, że od jakiegoś czasu Małgorzata Rozenek nie przebywa w swoim domu. Gwiazda, oznaczając lokalizację zdradziła, na co zdecydowała się zaledwie dwa tygodnie po porodzie. Okazuje się, że świeżo upieczona mama pojawiła się na planie programu "Projekt Lady". 

Obecnie w pałacu w Rozalinie nagrywany jest piąty sezon show, gdzie prowadzącą jest Małgorzata Rozenek. Prace na planie ze względu na pandemię zostały przesunięte dopiero na lipiec. Wiele osób z produkcji było przekonanych, że młoda mama się na nich nie pojawi. Pojawiły się nawet głosy, że pracownicy mają do niej żal, że jest obecna podczas nagrywania kolejnych odcinków. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Małgorzata Rozenek może liczyć na wielkie wsparcie kolegów i koleżanek z planu

Tatiana Mindewicz-Puacz, znana z "Projektu Lady" trenerka rozwoju osobistego zdradziła, że przez zagrożenie wywołane koronawirusem, na planie wprowadzone zostały najwyższe standardy bezpieczeństwa, co oznacza, że trenerka nie miała jeszcze szansy poznać się z maleńki Heniem. "Po tych pandemicznych miesiącach wszyscy na planie bardzo się pilnujemy. Nie miałam jeszcze nawet okazji poznać Henia" zdradziła w rozmowie z "Party".

Dzisiaj grzeje: 1. Trąba powietrzna nad Bałtykiem. Żywioł uderzył z całą siłą, ogromne zniszczenia i ranni

2. Dziecko urodziło się bez nosa. Niezwykle rzadki przypadek

Wiadomo też, że podczas nagrywania kolejnych odcinków, wszyscy pracownicy robią, co w ich mocy, by zadbać o bezpieczeństwo Małgorzaty Rozenek i jej synka. Z pewnością niewiele kobiet zdecydowałoby się na szybki powrót do pracy po porodzie, ale szczęśliwa mama może liczyć na pełne wsparcie swoich kolegów i koleżanek z pracy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie wyrzucaj łupin po bobie. Są niewiarygodnie cenne
  2. Okropne zachowanie Artura Szpilki. Opluł fana na gali boksu, jego wytłumaczenie jest kuriozalne
  3. Ujawniono, co Marek Kondrat robi z 2-letnią córeczką. Niestety, fani drżą z obaw o przyszłość rodziny
  4. TVP przekazało smutne informacje, Polacy w żałobie. Nie żyje Henryk Płóciennik
  5. Fenomenalny trik na pranie ubrań. Prawdziwy hit, będą jak nowe, już nigdy się zniszczą w pralce
  6. Rodzice zauważyli krostę na twarzy córeczki. Lekarz zamarł, gdy zobaczył, co znajdowało się w środku policzka

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News