Wróżka przepowiedziała przyszłość Małgorzaty Rozenek. Ta wizja odbiera mowę

Wróżka przepowiedziała przyszłość Małgorzaty Rozenek. Ta wizja odbiera mowę Źródło: Instagram/Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek odnosi obecnie sukcesu na wielu polach. Nie dość, że jest wielką gwiazdą telewizji, to również współpracuje z różnymi markami, a także otwiera własny biznes. Dla wielu jest kobietą sukcesu, lecz wizja wróżki o jej losach wbija w ziemię.

Małgorzata Rozenek jest wielką gwiazdą telewizji. Wzięła udział w kilku niezwykle popularnych programach i zebrała dzięki temu bardzo dużą grupę fanów. Wygląda jednak na to, że celebrytka mogła być wszystkiego pewna - wróżka przepowiedziała jej przyszłość, a ta wizja odbiera mowę. 

Małgorzata Rozenek spodziewała się sławy?

Małgorzata Rozenek stała się znana dzięki autorskiemu programowi "Perfekcyjna pani domu", który był emitowany na antenie TVN Style. Później stała się mentorką w "Projekt Lady" i razem ze swoim trzecim mężem, Radosławem Majdanem, wzięła udział w show "Azja Express". 

Celebrytka wyznała niedawno, że spodziewała się sławy. Wszystko dzięki wróżbie, którą usłyszała kilka lat wcześniej. Słowa tej przepowiedni sprawdziły się w stu procentach. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wróżka przepowiedziała przyszłość Małgorzaty Rozenek

Gwiazda wyjawiła, że od długiego czasu korzysta z usług zaufanej wróżki, która prowadzi ją przez życie. Małgorzata Rozenek chodzi do niej regularnie i zapewnia, że każda jej wizja się sprawdza. 

Jedna z przepowiedni jest odbiera mowę, gdyż dotyczy kariery Małgorzaty Rozenek. Gwiazda usłyszała ją tuż przed osiągnięciem wielkiego sukcesu - wróżka przewidziała, że życie Rozenek będzie pasmem sukcesów. Celebrytka udała się do kobiety w momencie, w którym była jeszcze nikomu nieznaną żoną Jacka Rozenka, której głównym zajęciem była opieka nad dziećmi. To, co usłyszała w 2011 roku całkowicie zmieniło jej sposób postrzegania przyszłości.

-Pamiętam, jak siedziałam u niej z małym Tadeuszem i powiedziała mi, że już niedługo będę miała swój program. Dodała, że będę bardzo popularna i każdy będzie mnie znał - przypomina sobie całe zajście Małgorzata Rozenek.

Wróżka nie pomyliła się i już rok później wystartowało telewizyjne show "Perfekcyjna pani domu", a życie Rozenek diametralnie się zmieniło. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Agnieszka Chylińska tym razem przeszła samą siebie. Pospadacie z krzeseł na ten widok. Fani do teraz nie mogą dojść do siebie!
  2. Ujawniono prawdę o tożsamości Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie! Nikt o tym wcześniej nie wiedział
  3. Totalna przesada. W mediach pojawiły się informacje, że Zenek Martyniuk nie żyje
  4. Rodzina Anny Przybylskiej podjęła zdumiewającą decyzję. Dzieci zmarłej aktorki tego bardzo potrzebują
  5. Dopiero teraz ta informacja dostała się do polskich mediów. Aktorka serialu "Ranczo" siedziała w areszcie, odbierze wam mowę
  6. Pilny alarm IMGW w TVN na piątek i sobotę dla połowy Polski. Sytuacja jest bardzo poważna, lepiej zostańcie w domach
  7. 14-letnia Roksana Węgiel wygina się w stroju kąpielowym. Będziecie w szoku, potworna burza w sieci (FOTO)

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News