Małgorzata Rozenek rozwścieczyła fanki. Przekleństwa posypały się w jej kierunku

Małgorzata Rozenek rozwścieczyła fanki. Przekleństwa posypały się w jej kierunku Źródło: TRICOLORS East News

Małgorzata Rozenek jest bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Celebrytka chętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Na jej profilu, prócz popularnych ostatnio zdjęć rodzinnych, nierzadko pojawiają się także osobiste opinie gwiazdy na temat otaczającej ją rzeczywistości. Nie wszystkie podobają się fanom.

Małgorzata Rozenek zabrała głos w sprawie piątkowego protestu aktywistów LGBT, który zakończył się przykrym starciem z funkcjonariuszami policji, a w efekcie zatrzymaniami pięćdziesięciu osób. Sprawa do tej pory jest bardzo szeroko komentowana w mediach. Wiele gwiazd, także zagranicznych, postanowiło wesprzeć protestujących, którzy walczyli o wolność dla aresztowanej działaczki Margot. Sytuacja polityczna w Polsce budzi liczne wątpliwości także wśród celebrytów z pierwszych stron gazet.

Małgorzata Rozenek rozwścieczyła fanki

Małgorzata Rozenek umieściła na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie, do którego pozowała w białej koszulce, dżinsowych szortach i długiej, wielobarwnej narzutce. Celebrytka wzbogaciła fotografię efektem nałożonym w programie graficznym. Wokół niej roztacza się tęczowy krąg. Nie ma wątpliwości, że to jasna aluzja do symbolu społeczności LGBT. Flaga w sześciu kolorach, którą posługują się osoby nieheteronormatywne jest symbolem dumy i walki o równouprawnienie. Zdjęcie Małgorzaty Rozenek zostało wzbogacone komentarzem skierowanym do protestujących.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Źle się dzieje w państwie polskim... Źle... Tam, gdzie każdego dnia prawa i wolności są odbierane, powoli acz konsekwentnie. Tam, gdzie o wartościach i moralności najgłośniej krzyczą Ci, którzy są z nimi najczęściej na bakier. Tam gdzie ksiądz pedofil ma większe prawa niż pokojowo demonstrujący. Tam właśnie zaczyna się bunt! Jestem z Wami kochani - napisała Małgorzata Rozenek.

Większość fanów celebrytki było zachwyconych jej otwartym apelem. W sekcji komentarzy nie brakuje wyrazów zachwytu, gorących podziękowań, a także deklaracji solidarności. Obserwatorzy profilu Małgorzaty Rozenek cieszą się, że ich idolka zdecydowała się zabrać głos w tak ważnej sprawie. Nie od dziś wiadomo, że osoby popularne mogą cieszyć się większą siłą przebicia i wpływem na otoczenie. Niestety, nie zabrakło także słów krytyki. Niektóre komentarze były szczególnie wulgarne i prostackie.

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, doszła do nas straszliwa wiadomość. Wielu Polaków miało nadzieję do samego końca, nie żyje Marta K.
2. Zaskakujące obostrzenia dotyczące wesel. Słowa Szumowskiego porażają
3. Majętny mąż chciał być pochowany z całą fortuną. Zemsta żony po jego śmierci zasługuje na oklaski

- Co Pani wypisuje! Tyle hormonów Pani zapodali, że się poprzewracało w głowie... Kiedy ktoś bliski umrze, to ciekawe kto pochowa... Chyba ten "ksiądz pedofil".... Gosiu, przestań bredzić. Jesteś poj**na. Niech się Pani nie ośmiesza. Żenada. Czy Pani jest ślepa i głucha, bo nie wiem? Widziała Pani tą pokojową demonstrację? - napisała jedna z internautek.

Małgorzata Rozenek nie wdawała się w dyskusje z agresywnymi internautami. Najprawdopodobniej uznała, że przepychanki w mediach społecznościowych nie niosą ze sobą żadnych korzyści. To nie pierwszy raz, kiedy celebrytka rozwścieczyła swoje fanki. Uważacie, że jej post na Instagramie jest potrzebny?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zenek Martyniuk podczas występu ciągle zerkał tylko w jednym kierunku, nie mógł oderwać wzroku
  2. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie z plaży w prześwitującym kostiumie. Przesada?
  3. Potwierdza się pesymistyczny scenariusz. Lepiej się przygotować, kilka najbliższych dni będzie bardzo ciężkich
  4. Mamy potwierdzenie, ksiądz zakażony koronawirusem. Sanepid pilnie szuka uczestników mszy
  5. Córka zadała Hannie Lis poruszające pytanie. Dziennikarka nie wytrzymała

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News