Rozenek z hukiem przewróciła się do basenu, a jej wielki, ledwo zakryty biust, rozbryzgał wodę na boki

Rozenek z hukiem przewróciła się do basenu, a jej wielki, ledwo zakryty biust, rozbryzgał wodę na boki

Małgorzata Rozenek przebywa obecnie na wakacjach ze swoją rodziną. Jej mąż Radosław Majdan opublikował zabawny filmik, na którym celebrytka wpada z hukiem do basenu. Szczególnie zwraca uwagę biust gwiazdy, który w wyniku kontaktu z wodą prawie wypadł ze stroju kąpielowego.

Małgorzata Rozenek jest celebrytką, która chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Obecnie przebywa na wakacjach we Francji z całą swoją rodziną i regularnie publikuje relacje z tego wyjazdu. Podczas jej wczasów wydarzyła się bardzo zabawna sytuacja - gwiazda w spektakularny sposób wpadła do basenu. Dodatkowo pikanterii dodaje kusy kostium kąpielowy, który miała w tym momencie na sobie. 

Małgorzata Rozenek wpadła do basenu

Małgorzata Rozenek relaksuje się obecnie w otoczeniu najbliższych. Zdjęcia wskazują na to, że fantastycznie spędza czas ze swoimi dziećmi i odpoczywa od zgiełku show-biznesu. Jej mąż, Radosław Majdan, opublikował zabawny filmik z żoną w roli głównej. 

Celebrytka usiłowała popływać w basenie na dmuchanym jednorożcu. Niestety ta sztuka nie jest tak prosta, jak mogłoby się wydawać i doszło do wypadku. Małgorzata Rozenek wpadła z hukiem do basenu, a jej pokaźny, ledwo zakryty biust, rozbryzgał wodę na boki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Hit internetu

Radosław Majdan miał niezły ubaw, oglądając swoją żonę zmagającą się na wodzie z dmuchanym jednorożcem. Początkowo wydaje się, że celebrytka panuje nad sytuacją, jednak,w którymś momencie straciła równowagę i spektakularnie wpadła do basenu. Gwiazda na nagraniu ma na sobie kusy kostium kąpielowy, a jej biust jest dość wyeksponowany. Kiedy wpada do wody, stanik ledwo jest w stanie utrzymać biust celebrytki na właściwym miejscu

Nagranie to stało się hitem internetu. Trzeba przyznać, że mentorka programu "Projekt Lady", nawet wpadanie do wody ma opracowane do perfekcji i robi to z gracją godną prawdziwej damy. Fakt, że pozwoliła Radosławowi Majdanowi opublikować ten film świadczy o tym, że celebrytka ma dystans do siebie i potrafi się śmiać ze swoich niepowodzeń. Fani liczą na to, że to nie koniec wakacyjnych publikacji sławnej pary i czekają na kolejne równie zabawne relacje. Cały filmik obejrzeć możecie TUTAJ.

Źródło: Screen/Instagram/Radosław Majdan

ZOBACZ TAKŻE

  1. Ujawniono prawdziwe imię Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie! Nikt o tym wcześniej nie wiedział
  2. Legendarny muzyk Budki Suflera walczy z PRZERAŻAJĄCYM rakiem! Jest bardzo źle. Zespół prosi wszystkich o modlitwę
  3. Z tą miksturą schudniesz nawet 3 kilogramy w tydzień. Potrzebne produkty na pewno masz w domu, ta dieta powala
  4. Mąż pracujący za granicą napisał do żony, że nie wyśle jej pieniędzy. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu
  5. Lekarze otworzyli jej czaszkę, by wyciąć nowotwór. Kiedy zobaczyli, co naprawdę było w środku, pobledli
  6. Najnowsza prognoza pogody przeraża. Wiadomo już dokładnie, kiedy do Polski wrócą jeszcze bardziej piekielne upały

Źródło: Instagram/ Radosław Majdan

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News