Za aferą, którą żyła cała Polska stoi ojciec Małgorzaty Rozenek?! Szokujące doniesienia mediów i głównego oskarżonego

Za aferą, którą żyła cała Polska stoi ojciec Małgorzaty Rozenek?! Szokujące doniesienia mediów i głównego oskarżonego Źródło: screen/YouTube/tvnpl

Małgorzata Rozenek ma ostatnio sporo powodów do zmartwień. Właśnie wyszły na jaw kolejne szokujące wiadomości. Ojciec celebrytki być może jest zamieszany w słynną polityczną aferę. Jego kariera może stanąć pod znakiem zapytania.

Małgorzata Rozenek ostatnio przeżywa wiele dramatów. Kilka dni temu doszło do ujawnienia informacji o jej ojcu, Stanisławie Kostrzewskim. Polityk jest prawdopodobnie zamieszany w słynną aferę sprzed lat związaną z podsłuchiwaniem ludzi z rządu.

Małgorzata Rozenek powinna martwić się o ojca, być może jest zamieszany w słynną aferę

Jakiś czas temu media szeroko opisywały tak zwaną aferę taśmową. Warto przypomnieć, że Marek Falenta został prawomocnie skazany na 2,5 roku w związku ze swoim udziałem w tej sprawie. Na jego zlecenie politycy i ważne osobistości naszego kraju były nagrywane w różnych warszawskich lokalach. Na jaw wyszło wtedy wiele planów i nieprzyjemnych słów, które podkopały kariery wielu osób.

Marek Falenta próbował na wiele sposobów uniknąć odbycia kary. Najpierw składał wnioski o uniewinnienie, a gdy to nie przyniosło skutku, uciekł z kraju. Niedawno został sprowadzony do Polski i od razu złożył kolejny wniosek. Tym razem Falenta zaczął grozić, że gdy wniosek zostanie odrzucony poda nieznane dotąd szczegóły afery podsłuchowej. 

Falenta twierdzi, że politycy partii PiS zlecali mu nagrywanie innych

W tę głośna aferę może być zamieszany ojciec Małgorzaty Rozenek, Stanisław Kostrzewski. To bardzo tajemnicza postać polskiej sceny politycznej. Wiadomo, że był niemal od początku tworzenia partii PiS. Wcześniej był członkiem PZPR, jednak to nie przeszkodziło mu w zrobieniu kariery w wolnym kraju. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marek Falenta oskarża Kostrzewskiego o zlecanie mu nagrywania innych polityków. Grozi, że niebawem ujawni kolejne szczegóły, które tego dotyczą. Mówi także, że ma niepublikowane dotąd nagrania, m.in. Donalda Tuska. W swoim oświadczeniu biznesem zaznaczył także, że Stanisław Kostrzewski i inne osoby z partii PiS obiecały mu ułaskawienie w razie jakichkolwiek problemów. 

Stanisław Kostrzewski zaprzecza wszystkiemu. Mówi, że zna Falentę, ale nigdy z nim nie rozmawiał na żywo. Zastanawiający jest fakt, że polityk w 2014 roku, zaraz po aferze taśmowej zrezygnował ze swojej funkcji w partii PiS. Tłumaczy, że nie ma to żadnego powiązania a zbieżność tych dat jest przypadkowa. 

Prokuratura już bada nowe wątki w tej aferze. Mają sprawdzić, czy ojciec Małgorzaty Rozenek ma jakieś powiązania z aferą taśmową i czy PiS faktycznie obiecywał Falencie ułaskawienie.

  1. Danuta Wałęsa w mocnych słowach o Jarosławie Kaczyńskim. „Nie ma żony, a chce rządzić kobietą i całym krajem
  2. Joanna Liszowska była zaręczona ze znanym polskim aktorem. Ona miała 24-lata, on prawie 40
  3. RCB ogłosiło na dzisiaj pomarańczowe alerty 2 stopnia. Krzysztof Jackowski zdumiewa wizją końca upałów w czerwcu
  4. Takich słów po Maryli Rodowicz nikt się nie spodziewał. Wysłowiła się jak chuligan z bramy?
  5. Najnowsze doniesienia mediów ukazują prawdę nt. członków rodziny tragicznie zmarłego Wodeckiego. Są bolesne
  6. Złapiecie się za głowy, jedyne takie imię na świecie. Należy do synka kultowego artysty disco polo

 Źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu