Małgorzata Rozenek urodziła w tajemnicy przed wszystkimi? Internauci zauważyli ważny szczegół

Małgorzata Rozenek urodziła w tajemnicy przed wszystkimi? Internauci zauważyli ważny szczegół Źródło: instagram.com m_rozenek

Małgorzata Rozenek może już świętować narodziny trzeciego dziecka? Internauci dopatrzyli się ważnego szczegółu, a nakierował ich na to sam Radosław Majdan. Wszyscy są w szoku, nie są pewni, czy to aby na pewno już. Celebrytka miała rodzić za kilka tygodni.

Małgorzata Rozenek długo starała się o swoje trzecie dziecko. Możliwe, że przyszło na świat nieco wcześniej niż się tego spodziewano.

Dziecko Radosława Majdana przyszło już na świat?

Nie tylko Małgorzata Rozenek czekała z niecierpliwością na szczęśliwe rozwiązanie. Polski showbiznes oszalał, gdy na jaw wyszła informacja o przyjściu na świat dziecka Roberta Lewandowskiego. Przedtem dobrą nowinę o zajściu w ciążę przekazała Barbara Kurdej-Szatan. Wszyscy też śledzą doniesienia z rodziny Majdanów. Odkąd Małgorzacie Rozenek udało się zajść w upragnioną trzecią ciążę, znalazła się na świeczniku mediów.

Żona Radosława Majdana niecały miesiąc temu poinformowała, że wyznaczono jej termin na początek czerwca. Czyżby dziecko nie mogło się doczekać i przyszło na świat nieco wcześniej? Fani zachodzą w głowę, co ma znaczyć wpis Radosława Majdana. Dodał zdjęcie z ciążowej sesji z żoną, gdzie przytula głowę do sporego brzuszka.

- Lepszego prezentu na urodziny, nie mogłem sobie wymarzyć #dzidziuśmajdana - napisał pod fotografią były piłkarz.

Małgorzata Rozenek milczy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jeszcze 2 dni temu Małgorzata Rozenek opowiadała na Instagramie o potrzebie wicia gniazda. Przyznała, że już od kilku dni intensywnie przygotowuje pokoik dla dziecka, by był gotowy w każdym calu. Czyżby coś przeczuwała? Chociaż pod zdjęciem udostępnionym przez męża pojawiły się już setki gratulacji, to celebrytka nie ustosunkowała się do tej nowiny. Być może Radosław Majdan cieszy się, że może urodziny przeżywać w oczekiwaniu na dziecko, lecz istnieje właśnie prawdopodobieństwo, że poznał już swojego potomka.

Dzisiaj grzeje: 1.Minister przekazał kluczowe informacje dla wielu uczniów. Niespodziewana decyzja, długo trzeba było czekać

2. Ministerstwo Zdrowia wysłało pierwsze SMSy. Nie dostałeś? Znamy ich treść

Na przyjście dziecka na świat może wskazywać fakt, że Małgorzata Rozenek od 24 godzin nie opublikowała nic na swoim Instastory. Nie pojawiły się żadne "świeże" relacje z dnia codziennego, co może sugerować na pobyt w szpitalu i opiekowanie się nowo narodzonym dzieckiem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smutne słowa Anny Dereszowskiej. Wraz z córka cierpi na tę samą nieuleczalną chorobę
  2. Justyna Żyła próbowała ukryć całą prawdę. Tajemnica wyszła na jaw. Jest związana z Małyszem
  3. Złe wiadomości ws. fryzjerów i kosmetyczek. Bardzo przykra niespodzianka
  4. Od dzisiaj w życie wchodzi wielka zmiana. Wielu Polaków czekało na ten dzień
  5. Na zdjęciu znajduje się kot. Zaledwie 3% internautów potrafi go znaleźć, dasz radę?
  6. Dodaj 15 kropli do wody i mleka. Wyrosną gigantyczne pomidory w przyśpieszonym tempie o smaku nie do opisania

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News