Ciężkie chwile Małgorzaty Rozenek. Dostaje pogróżki

Ciężkie chwile Małgorzaty Rozenek. Dostaje pogróżki Źródło: youtube/Newsweek Polska

Małgorzata Rozenek w ostatnim czasie przeżyła wyjątkowo trudny okres. Zaczęła dostawać liczne pogróżki przez internet, a wszystko przez to, że głośno wyraziła swoje poglądy.

Małgorzata Rozenek od dłuższego czasu utrzymuje się na wyżynach popularności. Każdy jej krok w mediach społecznościowych dociera do ogromnej ilości Polaków. Postanowiła to wykorzystać i przekazać kilka wartości, które sama wyznaje. Wyrażanie swoich poglądów ma jednak to do siebie, że nie wszyscy muszą się z nimi zgadzać. Niektórzy swoje niezadowolenie wyrazili w wyjątkowo agresywny sposób.

Wyrażenie publicznie swoich poglądów kosztowało Małgorzatę Rozenek wiele nerwów

Prezenterka TVN niejednokrotnie pochlebnie wypowiadała się w mediach na temat metody zapłodnienia in vitro. Sama zresztą przyznała, że niej korzystała i to właśnie dzięki zdobyczom medycyny spełniła swoje marzenie o zostaniu matką. Ponadto niejednokrotnie krytykowała obecny rząd i wypowiadała się w kwestii, która od dłuższego czasu dzieli Polaków.

Małgorzata Rozenek udzieliła oficjalnie poparcia osobom ze środowisk LGBT. Szczególną burzę wywołały jej słowa na temat ataków na marsz równości w Białymstoku, w którym ostro skrytykowała kontrmanifestantów. W odpowiedzi na nienawistne komentarze dolała oliwy do ognia, pisząc, że "wolałaby syna geja niż homofoba". W momencie ogromnej dyskusji na temat mniejszości seksualnych taka wypowiedź nie mogła przejść przez echa. Okazuje się, że niektórzy nawet wysyłali jej pogróżki.

Małgorzata Rozenek otrzymywała pogróżki

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ


- Nieprzyjemności miałam za wspieranie środowisk LGBT i to jest coś, co przeraża mnie jeszcze bardziej. Dzisiaj wystąpiłam w kampanii przeciw homofobii, ponieważ uważam, że walka o wolności obywatelskie jest niezwykle ważna. I to, co się dzieje z brakiem poparcia dla środowisk LGBT, moim zdaniem przełoży się później na ograniczenie wolności innych grup. [...] stosunek do środowisk LGBT jest w niektórych kręgach bardzo kontrowersyjny, co kosztowało mnie dużo większą ilość pogróżek - mówiła Małgorzata Rozenek w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje Jan Szyszko. Znamy nieoficjalną przyczynę śmierci
2. Smutne informacje o mamie brutalnie zamordowanej 10-letniej Kristiny. Nie jest dobrze

Jak później dodała, otwarte groźby są wynikiem poczucia anonimowości w internecie, przez co wielu komentujących czuje się bezkarnie. Małgorzata Rozenek zaznaczyła, że to jedynie złudne wrażenie i w skrajnych przypadkach można ponieść za takie zachowanie konsekwencje. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. PRZERAŻAJĄCA prawda o emeryturach. Nie utrzymasz nawet mieszkania
  2. Została zgwałcona przez brata, gdy miała 14 lat. Ostateczny cios wymierzyli jej jednak rodzice
  3. 40 osób nie żyje, głównie kobiety i dzieci, kolejnych 12 jest rannych. Koszmar na ślubie
  4. Przepis na idealny kotlet schabowy jurorki MasterChefa. Dzięki niemu odkryjesz zupełnie nowy wymiar klasycznego dania, niebo w gębie
  5. W ciągu 16 lat poroniła 18 razy. Za 19 razem lekarzem odkryli rzecz, która na zawsze zmieniła jej życie

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News