Zwykła Polka zaczęła pouczać Małgorzatę Rozenek. Gwiazda TVN nie wytrzymała, zmieszała kobietę z błotem

Zwykła Polka zaczęła pouczać Małgorzatę Rozenek. Gwiazda TVN nie wytrzymała, zmieszała kobietę z błotem Źródło: instagram/m_rozenek/

Małgorzata Rozenek najwyraźniej miała dość ostatniej pogody w Polsce i ukochanego słońca postanowiła poszukać poza granicami kraju. W mediach społecznościowych opublikowała już kilka wakacyjnych zdjęć, jednak dopiero pod ostatnim rozpętała się afera. Jedna z internautek skrytykowała celebrytkę, a ta szybko jej odpowiedziała, dając się ponieść emocjom.

Małgorzata Rozenek, jako osoba publiczna, musi nieustannie zważać na to co publikuje w sieci. Wystarczy jeden nieodpowiedni ruch i sprawa odbije się głośnym echem we wszystkich mediach, a spostrzegawczy internauci wychwycą każde kolejne potknięcie. Można uznać, że tym razem sytuacja przedstawia się podobnie, bowiem pod jednym z wakacyjnych zdjęć, zrobiło się całkiem gorąco. Małgorzata Rozenek szybko dała się sprowokować i dość ostro odpowiedziała na jeden z komentarzy.

Małgorzata Rozenek daje upust emocjom

Na Instagramie żony Radosława Majdana pojawiło się kolejne zdjęcie z wypoczynku we Włoszech. Małgorzata opisała między innymi, co wydarzyło się podczas jednego z kilku dni urlopu za granicą. 

- Plan na dziś wykonany, dom Julii i dotknięcie jej prawej piersi na szczęście, serenada pod balkonem w wykonaniu mojego Romeo - wymienia celebrytka.

Nie jest tajemnicą, że prowadząca program "Projekt Lady" wybrała się na wakacje z całą swoją rodziną, uwzględniając w to również ukochane psy. W komentarzach po zdjęciem pojawiło się kilka pytań na temat tego, jak wygląda jej urlop ze zwierzakami. Pytano również o to, gdzie zostają gdy Małgosia z bliskimi zwiedza. Na jednym ze zdjęć widać cebrytkę, która spaceruje z pieskami, w związku z czym pojawił się komentarz oburzonej internautki, która zarzuciła Małgorzacie Rozenek, że ta w nieodpowiedni sposób dba o czworonogi. 

- W taki upał z buldogiem angielskim? Trochę bezmyślność. Dla Anglików ruch podczas takich upałów to śmierć, owszem, on może chcieć i cieszyć się, ponieważ te psy nie znają umiaru. Spacer max 5 min. i to w cieniu! - czytamy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na reakcję ze strony gwiazdy TVN nie trzeba było długo czekać, bowiem ta odpowiedziała już po kilku minutach. Małgosie zupełnie zdenerwowało to, co napisała do niej obserwatorka i nie zamierzając pozostawać dłużną, odpowiedziała w równie ostry sposób. Tak rozgoryczonej i bezpośredniej Rozenek chyba jeszcze nie widzieliśmy. 

- Sugerujesz, że co?! Jak jakiś debil chodzę z psami po słońcu, bo jestem aż tak bezmyślna i w ogóle durna? Znam ta rasę i wiem, co im wolno, a co nie. Nie pohukuj tu na mnie - odpowiada celebrytka. 

instagram/m_rozenek/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beata Tyszkiewicz miała romans z 30 lat młodszym aktorem! On miał 24 lata, ona 54. Nie uwierzycie, z kim!
  2. Stan zdrowia Tomasza Golloba jest bardzo ciężki. „Ciało odmawia mi posłuszeństwa, ból czuję non-stop”
  3. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  4. Nie żyje jeden z członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Uroczystości pogrzebowe zaplanowano na 20 lipca
  5. 15 niesamowitych rzeczy, które Twój pies wie o Tobie. Niektóre sprawią, że złapiesz się za głowę
  6. Fani są zrozpaczeni. Uwielbiany gwiazdor disco-polo wydał oficjalne oświadczenie, odszedł już na zawsze

Źródło: instagram 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News