Prywatne zdjęcie z sypialni Rozenek w sieci. Nie była tam sama, ale obok niej NIE leżał Radosław

Prywatne zdjęcie z sypialni Rozenek w sieci. Nie była tam sama, ale obok niej NIE leżał Radosław Źródło: instagram/m_rozenek/

Małgorzata Rozenek nieco zaskoczyła swoich fanów, gdy opublikowała w sieci zdjęcie z własnej sypialni. Jeszcze bardziej zadziwiający był fakt, że w łóżku nie leżała sama, a jej towarzyszem nie był wcale mąż. Widać jednak, że celebrytka jest w nim doprawdy zakochana.

Małgorzata Rozenek nieustannie chwali się w sieci swoimi zdjęciami, coraz częściej pokazując na nich swoich najbliższych. 41-latka zamieściła jednak ostatnio fotografię, z takiego miejsca swojego domu, którego jeszcze nie widzieliśmy. Co więcej, nie sam fakt, że było to sypialniane łóżko był zaskakujący, ale przede wszystkim to, z kim Rozenek się w nim znajdowała. Radosław raczej nie będzie zadowolony, że jego miejsce zajął inny.

Małgorzata Rozenek w sypialnianym łóżku bez Radzia 

Celebrytka nieco zaskoczyła swoich fanów publikując zdjęcie z sypialni, do którego za pozowała bez swoje Radosława. Jak wszyscy wiemy, Małgorzata Rozenek lubi zamieszczać fotki ze swoim ukochanym, niekiedy w dość intymnych pozach. Tym razem jednak to nie jej mąż leżał z nią łóżku i zgarniał jej pocałunki, a zupełnie ktoś inny. 

Obserwatorzy gwiazdy TVN byli w szoku, gdy ich oczom ukazał się naprawdę spory pies. To właśnie z nim prowadząca "Projekt Lady" wypoczywała w swoim sypialnianym łóżku. Nie jest tajemnicą, że wiele jej fanek wprost szaleje na widok Majdana, jednak chyba każdy zgodzi się, że zmiana zdecydowanie wynagrodziła jego nieobecność na fotografii. Sama Małgorzata Rozenek zdaje się być zadowolona, bowiem jej opis do zdjęcia zdradza, jak bardzo cieszy się z obecności psiaka. 

- Dzień dobry... to będzie piękna niedziela... tak mi powiedział George, a on wie co mówi - napisała, dodając do tego całe mnóstwo emotikon.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Obserwatorzy rozpływają się nad takim widokiem 

Fani celebrytki nie mogli powstrzymać się od pochlebnych komentarzy, w których zgodnie stwierdzali, że widok psiaka zdecydowanie ujął ich za serce. Tym razem to właśnie zwierzak zebrał najwięcej komplementów, a nie jego właścicielka.

- Cudowny jest - czytamy. 

- Z takim piesełkiem każda niedziela jest piękna - napisała jedna z internautek. 

- Najpiękniejszy - zachwyca się kolejna. 

Radosław najwyraźniej nie był ani trochę zazdrosny o swoją ukochaną, bo nawet on pokusił się o komentarz. 

- Moje dwa skarby - napisał. 

instagram/m_rozenek/

  1. Znany polski muzyk został po raz 11 ojcem! Nie uwierzycie ile lat ma najstarsze dziecko! To przechodzi ludzkie pojęcie
  2. Jak DZIŚ wygląda Krystyna Loska? Gdy ją zobaczycie... ZDĘBIEJECIE!
  3. Polka skradła serce księcia Karola. Wysłał jej fortunę
  4. Żona puściła Sławomira z torbami! To, co mu powiedziała, było kłamstwem
  5. Silnie rakotwórcza substancja w hitowych produktach Biedronki. Będzie afera!
  6. Najbardziej niebezpiecznie w środę i czwartek. Alarm TVN: po piekielnych upałach gwałtowne i przerażające zjawiska

Źródło: instagram 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu