Małgorzata Rozenek ma depresję? Dodała wyjątkowo niepokojący post, fani od razu zareagowali: "Nie można się poddawać"

Małgorzata Rozenek ma depresję? Dodała wyjątkowo niepokojący post, fani od razu zareagowali: "Nie można się poddawać" Źródło: instagram.com/m_rozenek/

Małgorzata Rozenek coraz częściej wspomina o depresji. Fani celebrytki ogromnie się martwią o jej stan psychiczny tym bardziej, że żona piłkarza dodała ostatnio mocno niepokojące zdjęcie. Przyznała, że nawet jej popularny środek na depresję nie daje rady.

Małgorzata Rozenek w ostatnich dniach zdenerwowała i jednocześnie zaniepokoiła swoich fanów. Zaczęła mówić o depresji i wygląda na to, że rzeczywiście może być coś na rzeczy. Szczególnie ostatni wpis gwiazdy może dać do myślenia.

Małgorzata Rozenek nigdy nie była tak smutna?

Żona Radosława Majdana coraz częściej porusza temat choroby, na którą cierpią miliony Polaków. Chodzi oczywiście o depresję. Teraz jej wpis ponownie poruszył setki osób, które zaniepokoiły się jej samopoczuciem. Nie wiadomo, czy to tylko jesienna chandra czy też Małgorzata Rozenek zmaga się z chorobą, lecz przyznaje, że jest przygnębiona.

Gwiazda dodała zdjęcie, które zrobiono znienacka i na którym ma głowę spuszczoną w dół. Nie uśmiecha się tak, jak na większości swoich kolorowych zdjęć. Siedzi na kanapie, zasępiona poprawia jeden z butów. Uwagę zwraca niedbała fryzura i dresy, które raczej nie pasują do eleganckiego wizerunku gwiazdy. Całość podpisała dość zastanawiająco. 

- Czasem nawet puree ziemniaczane nie pomoże, trudno, trzeba przeczekać. Dziś #nielubieponiedziałków - napisała pod smutnym zdjęciem Małgorzata Rozenek.

Fani trzymają kciuki i każą się nie poddawać

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani od razu rzucili się do pocieszania gwiazdy, podając jej swoje własne sposoby na chandrę i chwilowe obniżenie nastroju. Jeden z sympatyków napisał: "Oj, nie można się poddawać", czym na pewno wywołał uśmiech na twarzy celebrytki. Większość osób polecała jej zjeść coś słodkiego, a nawet utopić smutki w kolorowym drinku.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.
2. Bardzo smutna wiadomość z samego rana. Nie żyje wybitny polski reżyser i scenarzysta, przegrał walkę z najpoważniejszym nowotworem

Ostatnio Małgorzata Rozenek zasłynęła wypowiedzią, jakoby miseczka puree leczyła wszystkie problemy, w tym depresję. Niektóre osoby były oburzone i zniesmaczone jej wypowiedzią, ponieważ depresja jest uważana za upartą i poważną chorobę, a nie coś, co można wyleczyć miską ubitych ziemniaków.

- Choć uwielbiam wszystkie warzywa w dowolnej formie, to kartofle są moją ogromną słabością. Puree ziemniaczane jest moim sposobem na jesienną chandrę. To mój trik sprawdzony od lat. Jak wezmę sobie miseczkę po brzegi wypełnioną puree, to zaraz mi lepiej i depresja mija. Polecam każdemu - wyznała gwiazda.

Fot. instagram.com/m_rozenek/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyhodowano NAJWIĘKSZĄ świnię na świecie. Jest większa od niedźwiedzia
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Najsłodsze szczeniaki na świecie rzuciły się w pościg za małym dzieckiem (WIDEO)
  4. Kolega rzucił się na 12-latkę, bił ją i dusił do nieprzytomności. Horror wydarzył się w szkole na oczach innych uczniów
  5. Makabryczne znalezisko. Dziecko na placu zabaw natrafiło na głowę kobiety, a to był dopiero początek

Źródło: Instagram

Następny artykuł