Małgorzata Rozenek musi być w szoku. Doda ujawnia prawdziwe przyczyny rozwodu z jej Radziem, nam odebrało mowę

Małgorzata Rozenek musi być w szoku. Doda ujawnia prawdziwe przyczyny rozwodu z jej Radziem, nam odebrało mowę Źródło: Instagram/Doda

Małgorzata Rozenek musiała być w szoku, gdy po raz pierwszy usłyszała, co na temat jej Radzia ma do powiedzenia Doda. Gwiazda na swoim Instastories wyznała wstrząsającą prawdę o swoim dawnym związku z Majdanem. Prawie nikt o tym nie wiedział, odbiera mowę.

Małgorzata Rozenek będzie musiała być bardziej ostrożna? Doda na Instastories wyznała, jak wyglądał jej związek z Radosławem Majdanem oraz wyjawiła prawdziwe przyczyny ich rozwodu. O swojej relacji z nim, która zdecydowanie daleka była od doskonałości, opowiedziała właśnie na Instastories, co mocno zdziwiło internautów, ale z pewnością także obecną partnerkę Majdana. Nikt nie spodziewał się, że Majdan dopuścił się wobec Dody takiej niewierności.

Małgorzata Rozenek o tym nie wiedziała? Doda opowiedziała o kulisach swojego związku

Doda wywołała wielkie kontrowersje na Instagramie, gdy opublikowała tam zdjęcie bez stanika. Zdjęcie niemal od razu obiegło sieć, bowiem w końcu gwiazda ma niezwykłą figurę i urodę, której pozazdrościć jej mogą nawet nastolatki. Wśród komentujących publikację znaleźli się także mężczyźni, którym fotografia rozbudziła wyobraźnię.

To nie za bardzo spodobało się gwieździe. Choć z jednej strony powinna być świadoma, że wrzucając taką publikację naraża się na tego typu komentarze, to jednak Doda zareagowała dość negatywnie na wpisy. O dziwo jej słowa odnosiły się do jej dawnego związku, co z pewnością wprawiło w osłupienie Rozenek. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Doda wyśledziła swojego fana. Okazało się, że mężczyzna jest żonaty

Złość Dody powiększyła się, gdy gwiazda zobaczyła, że mężczyzna piszący o jej biuście niewybredne komentarze jest... żonaty. Tego było już za wiele. Postanowiła ostro i stanowczo zareagować i porównać to do swoich doświadczeń. 

 - Mam krytyczny stosunek do mężczyzn, którzy zdradzają. Wręcz pogardliwy. Być może dlatego, że sama to przeżyłam na własnej skórze i wiem, jak bardzo cierpiałam z tego powodu - wyznała na Instastories.

Chwilę później padły szokujące słowa dotyczące pierwszego małżeństwa Dody, które zupełnie zadziwiły internautów.

 - Mój były mąż zdradzał mnie przed zaręczynami, po zaręczynach i przez wiele, wiele lat później - wyznała.

To musiało zaboleć Małgorzatę Rozenek, a wszystkim jej fanom odebrało mowę. Czy w tej sytuacji "Perfekcyjna pani domu" powinna być ostrożniejsza i ograniczyć zaufanie względem Majdana? Słowa Dody wywołały prawdziwą burzę. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bracia Golec przeżyli TRAGEDIĘ. Do dziś nie pogodzili z TĄ wielką stratą. Przygotujcie chusteczki
  2. Finalista ''Mam Talent'' ma raka SERCA. Poprosił fanów o coś NIESAMOWITEGO. Będziecie płakać
  3. Rydzyk chwycił za telefon i zadzwonił do USA. Ogromne zamieszanie i wstyd na cały świat
  4. Opadły nam szczęki. Anna Lewandowska tak naprawdę ma cellulit, do sieci trafiło zdjęcie
  5. 24-letnia kobieta poszła do lekarza z bólem brzucha. Kiedy lekarz powiedział jej, co jest przyczyną osłupiała
  6. Rodzina jechała na wakacje nad polskim morzem. Dwie osoby nie żyją, ogromna tragedia

Źródło: Pudelek

Następny artykuł