Niewiarygodne, jakie wykształcenie ma Małgorzata Rozenek. Nikt się nie spodziewał, zawód, na który mało kto się decyduje

Niewiarygodne, jakie wykształcenie ma Małgorzata Rozenek. Nikt się nie spodziewał, zawód, na który mało kto się decyduje Źródło: instagram.com m_rozenek

Małgorzata Rozenek nigdy nie wspominała kim w rzeczywistości jest w wykształcenia. Nieprawdopodobne informacje, mało kto decyduje się na taki zawód.

Małgorzata Rozenek jest dziś jedną z popularniejszych celebrytek polskiego show-biznesu. Jej kariera kilka temu tam nabrała zawrotnego tempa i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie miała się zatrzymać. Małgosia regularnie bryluje na salonach, dostaje posadę w nowych produkcjach, a po za tym realizuje własne projekty. Niewątpliwie Rozenek urodziła się, by zostać gwiazdą, choć z wykształcenia jest kimś zupełnie innym. Nawet najwięksi fani mogli o tym nie wiedzieć.

Kim z zawodu jest Małgorzata Rozenek? Zaskakujące informacje 

Małgorzata Rozenek nie stroni od mówienia o życiu osobistym, ochoczo pokazuje bliskich i zdaje się nie ukrywać przed fanami żadnych faktów osobie. Doskonałym przykładem jest afera wywołana niegdyś wokół jej wieku. Choć celebrytka nie ukrywała ile liczy wiosen, opinia publiczna szczerze wątpiła w jej słowa, a ona na dowód pokazała... swój dowód osobisty. Małgosia udowodniła wówczas, że nie ma nic do ukrycia, a mimo to nigdy nie wspominała kim tak naprawdę jest z zawodu. Dziś znana jest głównie z programu "Perfekcyjna pani domu" oraz "Projekt Lady" i, aż trudno uwierzyć, że jej wykształcenie w żaden sposób nie jest związane z jej dzisiejszym zajęciem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Z informacji zawartych w wikipedii możemy dowiedzieć się, że gwiazda TVN-u jest absolwentką szkoły baletowej. Fani mogą być mocno zdziwieni takimi informacjami tym bardziej, że mało kto decyduje się na szkołę baletową, którą cechuje rygor i dyscyplina. Nie w sposób zaprzeczyć, że balet wymaga od tancerek wielu poświęceń i ogromnego zaangażowania. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany gwiazdor disco-polo zabrany pilnie do szpitala, jest w ciężkim stanie. Potwierdzono u niego COVID-19

2. Z ostatniej chwili: Jest decyzja, czy wydłużą rok szkolny przez epidemię. Minister edukacji oficjalnie zabrał głos

To jednak nie koniec zaskakujących informacji dotyczących Małgosi, bowiem ta ma za sobą nie tylko przygodę w balecie. Okazuje się, że Rozenek skończyła również prawo, jednak nigdy nie odnalazła się w zawodzie. Gwiazda bez wątpienia najlepiej odnajduje się w show-biznesie, co wielokrotnie już udowadniała. Przez lata zgromadziła wokół siebie najprawdziwszą armię wiernych fanów, którzy nie wyobrażają sobie, by miało jej zabraknąć w świecie celebrytów. 

Najlepsze newsy dnia: 

  1. Wstrząśnięci lekarze przekazali nieznane dotąd informacje. Wirus może mieć nietypowy i gwałtowny przebieg
  2. Przez koronawirusa zrobili z trumnami okropną rzecz, która budzi wściekłość. Straszne wyznanie znanego kolarza
  3. Wielu Polaków nie dowierza. Szumowski zdecydował, ile osób może być w kościele na Wielkanoc
  4. Tragedia, zmarło 600 osób. Uwierzyli w nieprawdziwe informacje, o produkcie, który uodparnia na koronawirusa
  5. Żona Roberta Janowskiego jest zrozpaczona. Zamieściła w sieci porażający apel
  6. Co, jeśli policja złapie cię na grillowaniu? Kary są olbrzymie

Źródło: wikipedia 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News