Małgorzata Rozenek w ciąży wylądowała nagle w szpitalu? Radosław Majdan opublikował zdjęcie, wyjaśniamy

Małgorzata Rozenek w ciąży wylądowała nagle w szpitalu? Radosław Majdan opublikował zdjęcie, wyjaśniamy Źródło: YouTube / myfitnesspl

Małgorzata Rozenek jest w ciąży i spodziewa się trzeciego dziecka. Ostatnio jej mąż, Radosław Majdan, udostępnił na portalu społecznościowym zdjęcie, które zdaniem internautów mogłoby sugerować, że prezenterka trafiła do szpitala. Jakie są fakty?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, ten związek od samego początku wzbudził dużą sensację. Para wzięła ślub w 2016 roku i przez kilka lat starała się o dziecko.

Długa wyczekiwana ciąża

Z powodów problemów z zajściem w ciążę para zdecydowała się na metodę in vitro. Z uwagi, że do jej poprzednich ciąż użyto tej metody, Małgorzata Rozenek doskonale zdawała sobie sprawę, jak bardzo skomplikowany jest ten zabieg. Po wielu próbach w końcu się doczekali i celebrytka zaszła w ciążę. Aktualnie jest w jej drugim trymestrze. Oczekiwanie na narodziny dziecka nie przeszkodziły jednak gwiazdorskiej parze w odbywaniu podróży. Postanowili udać się do Stanów Zjednoczonych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Małgorzata Rozenek w podróży

Jak wiadomo lot do Stanów Zjednoczonych to bardzo długa podróż. Ponad 10 godzin w samolocie wzbudziło obawy wśród fanów gwiazdy. Dodatkowo było dla nich alarmujące to, że Małgorzata Rozenek miała problemy z zajściem w ciążę. Ponadto jej fani brali pod uwagę wiek gwiazdy, który sprawia, że ciąża może przechodzić w bardziej skomplikowany sposób.

Jednak najbardziej sympatyków gwiazdy zaniepokoiło zdjęcie zamieszczone przez jej męża. Małgorzata Rozenek-Majdan leżała na nim w samolotowym fotelu i spała. Opis zdjęcia sugerował, że prezenterka przespała prawie cały lot. Jak przestrzegali fani gwiazdy w komentarzach, taka długotrwała pozycja u ciężarnej osoby w trakcie lotu może przynieść szereg niepożądanych skutków. Przypominali również, że w trakcie tak długiego lotu osoba w ciąży powinna co jakiś czas wstać i trochę pospacerować po wnętrzu samolotu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nauczycielka kazała uczniom zrobić sobie zdjęcia. W życiu nie spodziewali się, do czego je wykorzysta
2. Informacyjny chaos, mnóstwo zabitych. Trwa pilna akcja pod centrum handlowym

Część fanów widząc zdjęcie przestraszyła się, że gwiazda trafiła do szpitala, ponieważ mylnie wzięli pas samolotu za dostępny na porodówkach pas KTG. Na szczęście nie było powodu do obaw i ciąża nie jest zagrożona. Natomiast dobre rady od fanów para z pewnością weźmie sobie do serca.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Badania krwi mogą dać wiele informacji na temat naszego zdrowia. Warto wiedzieć, jak je interpretować.
  2. Ważna wiadomość od organizatorów konkursu w Willingen. Skoki zostały przełożone
  3. 5-letnia córeczka umierała na jej oczach, a matka nawet nie kiwnęła palcem. Powód przeraża
  4. Rewelacyjnie proste i szybkie ciasto bez pieczenia. Nawet 4-letnie dziecko poradziłoby sobie z przygotowaniem
  5. Przez rok nie wypiła ani kropli wody. Efekty przeszły jej wszelkie oczekiwania, zadziwiające zdjęcia

Źródło: PomponikPL

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News