Małgorzata Rozenek pokazała bardzo intymne nagranie, obnażyła wszelkie tajemnice. Powinna zostawić to dla siebie?

Małgorzata Rozenek pokazała bardzo intymne nagranie, obnażyła wszelkie tajemnice. Powinna zostawić to dla siebie? Źródło: Małgorzata Rozenek/Instagram

Małgorzata Rozenek zawsze chętnie dzieli się w mediach społecznościowych tym, co danego dnia dzieje się w jej życiu. Od kiedy na świecie pojawił się jej trzeci syn, sieć zalana została przez tematy, które w pierwszej kolejności zainteresują młode mamy. Tym razem mama Henia podzieliła się wyjątkowym nagraniem. Zdradziła w nim wiele intymnych tajemnic.

Małgorzata Rozenek w ostatnich dniach zabrała swojego syna i męża na plan sesji zdjęciowej. Gdy maluszek zasnął, młoda mama mogła podzielić się, czymś, o czym jeszcze nigdy wcześniej nie mówiła w mediach społecznościowych. To pierwszy razy, kiedy Rozenek wyjawiła tak wiele intymnych wiadomości. 

Małgorzata Rozenek nieustannie pracuje 

Od kiedy na świecie pojawił się mały Henryk, Małgorzata Rozenek chętnie przekazuje informacje na temat macierzyństwa i opieki nad synem na swoim Instagramie. Tym razem podczas przygotowań do nowej sesji zdjęciowej w tle słychać było charakterystyczny dźwięk. Każda młoda mama z pewnością wie, co on oznacza. 

Chodzi oczywiście o dźwięk laktatora. Świeżo upieczona mama ma obecnie urwanie głowy, dzieląc swój wolny czas pomiędzy maleńkiego syna, a prace na planie "Projekt Lady", czy tak jak ostatnio, na sesji zdjęciowej. Nic dziwnego, że Małgorzata Rozenek ma przy sobie laktator. W czasie, gdy jej synek śpi, mama może z niego korzystać. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Małgorzata Rozenek o mało romantycznej rzeczywistości 

- A my tutaj działamy. Wiktor chce pokazać, że odciągam pokarm. Tak, odciągam pokarm, bo jestem w pracy. Henio akurat śpi - co prawda o tej porze by był karmiony, a że śpi, to odciągam, żeby miał na później. Wszystkie mamy karmiące wiedzą, jak to wygląda. Tak wygląda mało romantyczna rzeczywistość - człowiek siedzi i odciąga, kiedy może - wyznała.

Dzisiaj grzeje: 1. Magda Narożna pokazała zdjęcie z wakacji. Wszyscy patrzą tylko na jej biust, przesadziła?

2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

3. Mamy potwierdzenie, uczniowie natychmiast rozpoczynają zdalną naukę. Fatalna sytuacja w renomowanym liceum

Gdy Henryczek spał, młoda mama mogła zająć się odciąganiem pokarmu. Jak było widać na InstaStory, jej agent koniecznie chciał się podzielić z internautami, jak wygląda ten proces. W jednym czasie Małgorzata Rozenek miała wykonywany makijaż i odciągała pokarm dla syna. 

fot. Małgorzata Rozenek/ Instagram

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieprawdopodobna wpadka dziennikarki TVP 1 na żywo. Aż trudno uwierzyć
  2. Mumia przemówiła. Archeologowie odtworzyli głos człowieka sprzed 3 tysięcy lat
  3. Od 15 września ruszą wielkie zmiany w całej Polsce. Lekarze biją na alarm, będzie źle
  4. Media właśnie obiegło potwierdzenie. Uczniowie przechodzą na nauczanie zdalne, sytuacja w placówce wymknęła się spod kontroli
  5. Nikt nie wiedział, widzowie oniemieli. Szczena z "Chłopaków do wzięcia" przyznał się przed kamerą, bardzo wstydliwy sekret
  6. Nie wiesz, ile tracisz, pozbywając się liści z kalafiora. Już nigdy więcej ich nie wyrzucisz

Źródło: Instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News