Ogromna tragedia, Małgorzata Rozenek długo o nią walczyła. Niestety, media podały najgorsze wiadomości

Ogromna tragedia, Małgorzata Rozenek długo o nią walczyła. Niestety, media podały najgorsze wiadomości Źródło: pixabay.com xaam-fotografiert

Małgorzata Rozenek kiedy tylko dowiedziała się o tych problemach, postanowiła walczyć. Dziś niestety media i celebryci pogrążyli się w smutku.

Małgorzata Rozenek, podobnie jak wiele innych osób, nie może w to uwierzyć. Każdy miał nadzieję do samego końca, że to już ostatnia prosta. Los chciał inaczej.

Małgorzata Rozenek robiła, co mogła, miała też ogromne wsparcie

Gwiazda TVN i jej mąż, Radosław Majdan, a także były mąż - Jacek Rozenek robili, co mogli, by jej pomóc. W akcję włączył się też m.in. Krzysztof Ibisz. Niestety, dziś media obiegła smutna wiadomość, że nie żyje Katarzyna Litwiniak, była żona Jacka Rozenka. Szanowana producentka, związana z mediami od 20 lat, od 2016 roku walczyła z nowotworem. Najpierw wygrała z rakiem piersi, rok temu dowiedziała się o rozsianym przerzucie do kości. Musiała po raz kolejny stanąć na placu boju, tym razem lekarze nie zdążyli jej pomóc.

- Kochana Kasiu, byłaś bardzo silna i dzielna i bardzo wierzyłaś, że wyzdrowiejesz. Twoi przyjaciele, rodzina, znajomi...wszyscy wierzyliśmy, że wygrasz tę nierówną walkę. Zawsze będę ciepło Cię wspominać... Dziękuję Ci za naszą współpracę... Wyrazy współczucia dla Twoich najbliższych. Będzie Ciebie brakować - tak o śmierci przyjaciółki poinformowała aktorka, Małgorzata Kosik.

Rokowania były bardzo złe, a wola walki ogromna

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszyscy sądzili, że po zdiagnozowanym w 2016 roku nowotworze piersi wszystko jest już dobrze. Leczenie było intensywne - producentka została poddana m.in. operacji, radioterapii i hormonoterapii. Kolejne badania wykazywały jednak, że aktywne komórki rakowe w organizmie nie były w normie. Bóle kręgosłupa zaczęły się nasilać, aż w 2019 roku zdiagnozowano rozsiane przerzuty do kości. Rokowania były bardzo złe, lekarze uważali, że Katarzyna Litwiniak już z tego nie wyjdzie - miała jednak przeogromną wolę walki i nie miała zamiaru się poddawać. Szukała rozwiązania.

Dzisiaj grzeje: 1. Dostałeś już 13. emeryturę? ZUS może ją odebrać nawet po wypłacie, wiadomo kto jest zagrożony

2. Byłeś szczepiony w dzieciństwie? Jest szansa, że to cię uratuje przed koronawirusem

Pojawiły się zbiórki na leczenie w Monachium, w pomoc mamie z całych sił był zaangażowany syn, Adrian. By ratować producentkę, pomocną dłoń wyciągnęła m.in. Małgorzata Rozenek. Chociaż Katarzynie Litwiniak udało się sfinansować leczenie, to wyniki nadal nie napawały optymizmem. Lekarze po badaniach genetycznych mieli dopasować idealną dla niej terapię. Niestety, spełnił się najgorszy scenariusz.

Fot. instagram.com/litwiniak/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kraje, które ogłosiły sukces w walce z epidemią. Życie powraca tam do normalności
  2. Poznaliśmy ostatniego rywala w karierze Marcina Najmana! To będzie prawdziwa patologia
  3. Tragiczna śmierć aktora "Na Wspólnej". Porażające informacje przekazał jego przyjaciel
  4. Ministerstwo przekazało bardzo ważną wiadomość. Ważne zmiany od soboty
  5. Wyniki sekcji 16-letniej Kornelii wywołują ciarki na plecach. Opisali ostatnie chwile nastolatki
  6. MZ i NFZ ostrzegły Polaków. Podały ważne reguły dotyczące zakupów, lepiej się do nich zastosuj

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News