Fani zadrżeli w obawie o ciążę Małgorzaty Rozenek. Zdjęcie zdradziło wszystko

Fani zadrżeli w obawie o ciążę Małgorzaty Rozenek. Zdjęcie zdradziło wszystko Źródło: Instagram / r_majdan

Małgorzata Rozenek jest w zaawansowanej ciąży, a fani już nie mogą się doczekać, kiedy na świecie pojawi się jej trzecie dziecko. Radosław Majdan opublikował w sieci zdjęcie, na widok którego wielbiciele kobiety zadrżeli z niepokoju.

Małgorzata Rozenek wraz z Radosławem Majdanem z wielką radością oczekują pojawienia się na świecie ich wspólnego dziecka. Para starała się o tę ciążę bardzo długo. Fani gwiazdorskiego małżeństwa mocno wspierają kobietę. Zdjęcie, które niedawno opublikował w sieci Radosław Majdan, wzbudziło ogromny niepokój.

Małgorzata Rozenek jest w zaawansowanej ciąży

Małżeństwo długo starało się o ciążę. Oboje przyznają, że bezowocne starania kosztowały ich wiele nerwów i łez, w końcu jednak udało się . Wszystko dzięki metodzie In Vitro, z której już wcześniej korzystała kobieta. Małgorzata Rozenek jest już w drugiej połowie okresu ciąży, a jej brzuch robi się coraz bardziej krągły. Fani kibicują gwiazdorskiemu małżeństwu i trzymają kciuki za udany poród.

Nic więc dziwnego, że fani byli zmartwieni, kiedy dowiedzieli się, że para wybiera się na wakacje do Stanów Zjednoczonych. Podróż samolotem do USA trwa ponad 10 godzin. Wielu internautów przestrzegało małżeństwo przed niebezpieczeństwem, jakie dla kobiety w ciąży może stanowić tak długi lot.

Radosław Majdan opublikował niepokojące zdjęcie swojej żony

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy Radosław Majdan opublikował na swoim Instagramie zdjęcia śpiącej Małgorzaty Rozenek, fani zadrżeli z niepokoju. Choć szybko wyjaśniło się, ze fotografie zostały zrobione w kokpicie samolotu, wielu użytkowników sieci przyznało, że przez chwilę myśleli, że zdjęcie zostało wykonane w szpitalu. Pas, którym gwiazda była przypięta do siedzenia, do złudzenia przypomina pasy do badania KTG, które mierzy bicie serca dziecka i rejestruje skurcze macicy.

- A ja się przestraszyłam, że to KTG. Udanej podróży i dużo zdrówka dla żony - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

- Wygląda jak porodówka i żona podłączona do KTG. Pierwsze skojarzenia przed przeczytaniem opisu - dodała kolejna.

Dzisiaj grzeje: 1. Zainstalowała kamery w domu przez zachowanie męża. Nagranie z kuchni wystarczyło, by się wyprowadziła

2. Ujawniono nieznane dotąd przepowiednie Baby Wangi na 2020 rok. Spełnia się na naszych oczach?

Pod zdjęciem z samolotu pojawiło się wiele komentarzy, w którym fani wyrażają niepokój, związany z wycieczką małżeństwa do Stanów. Wielbiciele bardzo trzymają kciuki za zdrowie gwiazdy i oczekiwanego maleństwa. Na szczęście gwiazda czuje się dobrze i dobrze bawi się podczas wizyty w USA.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy mogące świadczyć o poważnej chorobie. Nie warto ich lekceważyć
  2. Śmierć polskiego sportowca. Osierocił trójkę dzieci
  3. Mąż został w domu sam z dzieckiem. Przesłał żonie nagranie, które zaparło jej dech w piersiach
  4. Wydano pilne alerty na niedzielę, lepiej nie wychodzić z domu. Będzie naprawdę niebezpiecznie
  5. Martyna Wojciechowska wzięła potajemny ślub? Internet obiegło zdjęcie

źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News