Fani Rozenek wpadli w ogromny niepokój. Celebrytka jest w niebezpieczeństwie?

Fani Rozenek wpadli w ogromny niepokój. Celebrytka jest w niebezpieczeństwie? Źródło: instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek jest w ogromnym niebezpieczeństwie? Fani wpadli w niepokój widząc jej najnowsze publikacje w mediach społecznościowych.

Małgorzata Rozenek udała się wraz z ukochanym Radosławem Majdanem na zachód, gdzie jak zdradziła, mają zaplanowanych kilka służbowych spotkań. Celebrytka chętnie chwali się zdjęciami z wyjazdu w mediach społecznościowych, jednak uwagę jej obserwatorów wcale nie zwróciły bajeczne widoki w tle. Fani Małgosi drżą o jej los snując, że jest w poważnym niebezpieczeństwie. 

Małgorzata Rozenek ma powody do zmartwień? Fani wpadli w wielki niepokój 

Gwiazda TVN przebywa obecnie wraz z mężem w Nowym Jorku, gdzie mają zamiar dopiąć kilka spraw biznesowych. W międzyczasie zwiedzają najpopularniejsze miejsca, czym chętnie dzielą się na swoich kontach na Instagramie. Jeszcze przed wylotem Małgorzata Rozenek postanowiła zamieścić kilka InstaStory, w których wyznała obserwatorom, że w końcu będzie mogła się wyspać. Przyznała także, że szczególnie z uwagi na jej błogosławiony stan ma specjalne zalecenie od lekarza. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Lecimy do Nowego Jorku. Mamy kilka spraw zawodowych do załatwienia, parę spotkań ważnych. Cieszę się na tę podróż, bo przynajmniej się trochę prześpię. W związku z szalejącym wirusem, nie tylko koronawirusem, ale w ogóle takim sezonem grypowym, dostaliśmy od lekarza takie zalecenie, że lepiej, żebyśmy mieli maseczki. No więc je mamy. Wyglądamy dziwnie - mówiła. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka dowiedziała się, że jej mama dokonała aborcji. Gdy była z nią w ciąży
2. Policja szuka mężczyzny podejrzanego o zabójstwo Dominika Sikory. Oto jego wizerunek

Tymczasem jej obserwatorzy martwią się, że maski mogą nie wystarczyć, tym bardziej, że największe prawdopodobieństwo zarażenia może występować właśnie na lotniskach. Małgorzata i Radosław zdają się jednak zbytnio tym nie przejmować, a przynajmniej starają się nie wpadać w panikę i w skupieniu dopiąć wszystkie zawodowe obowiązki. Internauci natomiast nie ustają w przestrogach dla ulubienicy jednocześnie nie ukrywając, że bardzo się o nią martwią. 

instagram/m_rozenek

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierwsze objawy miażdżycy mózgu. Jej powikłania są niezwykle niebezpieczne 
  2. Śmierć polskiego sportowca. Osierocił trójkę dzieci
  3. Roksana Węgiel przekazała kilka słów chorej Viki Gabor. Prawda o ich stosunkach wyszła na jaw
  4. Benedykt XVI w ciężkim stanie. Smutne, podjęto decyzję o jego dalszych losach
  5. Łzy same lecą. Romuald Lipko nie spełnił swojego ostatniego marzenia, zabrakło 7 dni

Źródło: instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News