Wszystko tuż po porodzie. Media dotarły do prawdy, fani Rozenek nie są w stanie uwierzyć

Wszystko tuż po porodzie. Media dotarły do prawdy, fani Rozenek nie są w stanie uwierzyć

Małgorzata Rozenek to jedna z najjaśniejszych gwiazd TVN. Niedawno dziennikarka powitała na świecie swoją trzecią pociechę. Mały Henio z miejsca znalazł się w gronie stałych bywalców zdjęć "Perfekcyjnej pani domu". Okres ciąży prowadzącej "Projekt Lady" przypadł na moment, gdy wszyscy przebywaliśmy w zamknięciu w domach. Do mediów dotarły informacje na temat jej najnowszych planów.

Małgorzata Rozenek po rozwodzie z Jackiem Rozenkiem przeżyła prawdziwy rozkwit. Przeszła metamorfozę i szybko znalazła swoją niszę w telewizji. "Perfekcyjna pani domu" nie zamierza się zatrzymywać i tuż po porodzie angażuje się w zupełnie nowy format, mało kto zdobył by się na podobną rzecz.

Już niedługo Małgorzata Rozenek ponownie pojawi się na ekranach

Małgorzata Rozenek wystąpi w zupełnie innej roli niż do tej pory. Wszyscy widzowie, którzy kojarzą ją jedynie z starannych stylizacji pełnych klasy, mogą się mocno zdziwić kiedy zobaczą najnowszy projekt żony Radosława Majdana. Tuż po porodzie gwiazda TVN-u postanowiła powiedzieć otwarcie o tym, że ciało każdej kobiety po porodzie potrzebuje czasu, aby dojść do siebie. Niedawno na Instagramie z dumą przekazała dokładną relację ze swojego powrotu do ćwiczeń. Okazuje się, że to właśnie aktywność fizyczna będzie głównym wątkiem w nowym programie celebrytki, której zmagania z dodatkowymi kilogramami śledzi na Instagramie ponad milion osób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Media dotarły do nieoficjalnych informacji

"Perfekcyjna pani domu", choć jest zadowolona z tego, że wraz z mężem mogła powitać na świecie ich pierwsze dziecko, nie ukrywała, że ciąża była dla niej trudnym okresem. Szczególnie końcówka stała się dla niej utrapieniem, o czym nie zapominała wspominać w swoich relacjach w mediach społecznościowych. TVN miał zaproponować, aby Małgorzata Rozenek nadprogramowe 20 kg, które zyskała w trakcie 9 miesięcy noszenia Henryczka pod sercem, zgubiła na oczach wszystkich Polaków.

- To nowy program. Gosia będzie się odchudzać na oczach całej Polski. Jego wstępna nazwa to "Rozenek cudnie chudnie". Premiera zaplanowana jest na luty - powiedział informator "Gali", który ma być związany ze stacją prowadzoną przez Edwarda Miszczaka.

Dzisiaj grzeje: 1. Pół Polski objęte pomarańczową strefą. Bardzo duże niebezpieczeństwo, lepiej zostać w domu

2. Andrzej Duda zaprzysiężony. Nie wszyscy przestrzegali restrykcji

3. Nie żyje gwiazda głośnego hitu. Zgwałcił ją wnuk wpływowego polityka, matka przekazała informacje o jej śmierci

Wszyscy zobaczymy, jak Małgorzata Rozenek wraca do formy

Celebrytka ponoć za pocenie się przed kamerami ma dostać aż pół miliona złotych. Program ma liczyć 8 odcinków i oprócz profesjonalnych materiałów nagrywanych przez operatorów kamer, mają pojawić się tam fragmenty zarejestrowane w domu przez samą Małogrzatę Rozenek. Czy nowy program stanie się kolejnym hitem TVN-u?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gdy na salę weszła Agata Duda, wszyscy zamarli. Co ona na siebie założyła?
  2. Media właśnie przekazały smutną wiadomość. Niestety, nie żyje
  3. Porażające nagranie z kościoła. W 22 sekundzie zaczyna się dramat
  4. Pozowała do zdjęć w sukni ślubnej. Nagle w jednej chwili doszło do tragedii
  5. Lepiej wcześniej wypłacić gotówkę i zaplanować wydatki. Niebawem banki wdrożą ogromne zmiany, będzie drogo

Źródło: Gala

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News