Były mąż Rozenek wygadał się. Szczegóły o dzieciach mogą wycisnąć łzy z oczu

Były mąż Rozenek wygadał się. Szczegóły o dzieciach mogą wycisnąć łzy z oczu Źródło: m_rozenek/ Instagram

Małgorzata Rozenek kolejny raz została mamą, a w radosnych chwilach towarzyszy jej cała rodzina. Szczęśliwa mama nie zapomina także o ojcu swoich wcześniejszych pociech i byłym mężu, Jacku. Rozenek w ostatnich dniach wygadał się na temat dzieci, jego słowa mogą wyciskać łzy z oczu.

Małgorzata Rozenek po wieloletnich staraniach się o dziecko z Radosławem Majdanem, na początku czerwca przywitała na świecie maleńkiego Henia. Cały dom wypełnił się radością, którą świeżo upieczeni rodzice dzielą się w mediach społecznościowych. Okazuje się, że w nowej sytuacji Rozenek nie zapomina o swoim byłym mężu. 

Małgorzata Rozenek pozostaje w kontakcie z Jackiem 

Jacek i Małgorzata Rozenek pobrali się w 2003 roku. Para wspólnie doczekała się dwójki synów - Tadeusza i Stanisława. Ich związek zakończył się już dziesięć lat później, 17 kwietnia 2013, gdy sąd orzekł o ich rozwodzie. Od tego czasu para utrzymywała za sobą kontakt, a Jacek Rozenek mógł liczyć na wsparcie byłej żony, kiedy trafił do szpitala z rozległym udarem. 

Po rozstaniu Małgorzata Rozenek związała się z Radosławem Majdanem. Para wzięła ślub w 2016 roku i od tego czasu stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych par polskiego show-biznesu. Razem wychowują dwójkę dzieci, do których na początku czerwca dołączył maleńki Henio.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Małgorzata Rozenek nie przestaje wspierać byłego męża

Ze względu na ciężką sytuację, jaka pojawiła się w życiu Jacka Rozenka po udarze, Małgorzata wykazała się ogromnym rozumieniem. Była żona zgodziła się, by nie płacił alimentów na synów, jeżeli go w tym momencie na to nie stać. Co więcej, ich kontakt od pobytu w szpitalu Rozenka, znacznie się poprawił. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczne informacje nagle obiegły Polskę. Nie żyje Michał Borowski, ogromna strata

2. Najgroźniejsze choroby, z którymi zmagała się ludzkość. Niektóre z nich do dziś sieją spustoszenie

Małgorzata Rozenek po porodzie zaprosiła do siebie byłego męża, by miał szansę poznać się z jej nową pociechą. Jacek Rozenek zdecydował, że nie będzie rozpowiadać w mediach o tym, jak było w domu u byłej żony, ale przekazał, że jest jej ogromnie wdzięczny za całe wsparcie, którym go obdarzyła. Dodatkowo, Jacek Rozenek planuje zabrać swoich synów na wakacje, by odciążyć Małgorzatę. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rozsyp go w ogrodzie i przemieszaj z ziemią, w mig będziesz się cieszyć ogromnymi zbiorami pomidorów. Przy okazji odstraszysz ślimaki
  2. Córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej pochwaliła się figurą. Gorące zdjęcie, co za uroda (FOTO)
  3. Wyjątkowo smutne informacje. Nie żyje bardzo ważna postać polskiej kinematografii
  4. Dominika Tajner przerwała milczenie. Bez ogródek zdradziła, dlaczego rozstała się z Wiśniewskim, smutne wyznanie
  5. Dramatyczny apel, największe gwiazdy głośno krytykują TVP. "Jawne kłamstwo i oszustwo"
  6. Przykre doniesienia o Beacie Kozidrak. Nic już nie da się zrobić, kulisy są wstrząsające. Powiedziała za dużo?

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News