Burza wokół Małgorzaty Rozenek. Do sieci trafiło jej zdjęcie po seksie

Burza wokół Małgorzaty Rozenek. Do sieci trafiło jej zdjęcie po seksie Źródło: Fot. Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek znana jest z tego, że bezustannie podtrzymuje kontakt ze swoimi fanami i raz po raz publikuje zdjęcia, które często rozpalają internautów. Wokół niej rozpętała się burza, gdyż rzekomo wstawiła zdjęcie po seksie.

Małgorzata Rozenek jest słynną polską celebrytką, dla której bardzo ważną kwestią jest bezustanne podtrzymywanie kontaktu ze swoimi fanami. Jej profile na portalach społecznościowych pełne są zdjęć przedstawiających jej życie codzienne, bliskich oraz ważne chwile. Gwiazda nie stroni także od odważnych i gorących fotografii, które podnoszą temperaturę wśród jej fanów. 

W sieci opublikowano kontrowersyjne zdjęcie, do którego Małgorzata Rozenek miała pozować zaraz po seksie. Choć część osób zwróciła jedynie uwagę na jej zgrabne nogi, pozostali jednak byli oburzeni zachowaniem gwiazdy. Momentalnie rozpętała się wokół niej prawdziwa burza, a fotografia szybko stała się hitem internetu. 

Małgorzata Rozenek opublikowała kontrowersyjne zdjęcie

Na swoim Instagramie Małgorzata Rozenek często zamieszcza odważne zdjęcia, na których prezentuje swoje zgrabne ciało. Znana jest także ze swojego sporego dystansu do swojej osoby, dzięki któremu zwykle nie przejmuje się nawet tymi najbardziej krytycznymi komentarzami. Tym razem jednak celebrytka posunęła się o krok za daleko, a najnowsza publikacja zaskoczyła nawet najwierniejszych fanów. 

Na zdjęciu widzimy, jak Małgorzata Rozenek leży na materacu w szlafroku, a na jej plecach możemy zobaczyć napis "after sex", czyli po polsku "po seksie". Napis jest centralnie wyeksponowany na fotografii i nie da się go przegapić. Nikt z komentujących nie ma wątpliwości, że gwiazda specjalnie zamieściła go na zdjęciu, chcąc zasugerować, że właśnie odbyła satysfakcjonujący stosunek z ukochanym Radosławem Majdanem - w końcu od dawna w mediach pojawiają się informacje, iż para stara się o dziecko. Dla jednych to dowcipne i urocze, ale dla wielu żenujące, a nawet oburzające, co dosadnie zobaczyć możemy w komentarzach pod wpisem. 

Natychmiast pojawiły się tam dziesiątki komentarzy, w których rozpętała się prawdziwa burza. Część fanów skupiona jest na zgrabnych nogach celebrytki oraz zachwala jej poczucie humoru, inni jednak są przekonani, że żart ze zdjęciem "po seksie" jest bardzo nie na miejscu, a takie poczucie humoru nie przystoi osobie publicznej, którą obserwują i wzorują się na niej dziesiątki młodych ludzi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wokół celebrytki rozpętała się prawdziwa burza

Pojawiły się głosy przypuszczające, że ten kontrowersyjny szlafrok należy do jakiegoś pomysłowego hotelu, sama Małgorzata Rozenek jednak nie chciała wyjaśnić tej sprawy. Pozwoliła swobodnie rozwijać się burzy w komentarzach. 

- Oj kusisz Małgosiu. Jesteś śliczna i podziwiam twój ogromny dystans i poczucie humoru. Oby tak dalej i pozdrów Radka! - pisze fanka. 

- Niesmaczny ten "żarcik". Przydałoby się więcej zastanowienia przy publikowaniu takich rzeczy, bo wiele osób ogląda twoje zdjęcia, a potem się na nich wzoruje! - twierdzi oburzona internautka. 

- Trzeba znać umiar w takich żartach Pani Małgosiu. Podziwiam dystans i poczucie humoru, jednak nie wszyscy rozumieją, gdzie kończy się żart, a zaczyna rzeczywistość i trzeba o tym pamiętać - twierdzi kolejna osoba. 

Małgorzata Rozenek Instagram

  1. Mąż znanej polskiej wokalistki zmarł w jej ramionach. Gwiazda kompletnie się załamała. Po latach zdecydowała się wyznać całą prawdę
  2. Ujawniono prawdę o pochodzeniu Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie!
  3. Jurorzy "The Voice Kids" zamarli, kiedy dziewczynka weszła na scenę. Chwilę później z oczu wszystkich popłynęły łzy
  4. Wszyscy przeoczyli jeden ważny szczegół na zdjęciach ze chrztu syna Meghan i Harry'ego. W brytyjskich mediach zawrzało
  5. Synowa Katarzyny Dowbor wywołała burzę. Przyznała, że karmi piersią 1,5 roczne dziecko, matki dostały szału
  6. Jesteśmy wstrząśnięci, zmarła kultowa polska wokalistka, jedna z symboli Warszawy. TVP: przegrała z chorobą

Źródło: Kozaczek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News