Wydało się, Rozenek zdradziła tajemnice swojego porodu. Fani nie mogą uwierzyć

Wydało się, Rozenek zdradziła tajemnice swojego porodu. Fani nie mogą uwierzyć Źródło: instagram.com m_rozenek

Małgorzata Rozenek jeszcze nie urodziła, jej ciąża nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów. Małe "majdaniątko" miało przyjść na świat na początku czerwca. Tymczasem Małgorzata Rozenek zdradza kolejne tajemnice, tym razem dotyczące swojego porodu.

Małgorzata Rozenek początkowo wzbraniała się przed mówieniem o swojej ciąży, teraz nie ma przed fanami żadnych sekretów. Opowiedziała o rzeczy, która dotyczy jej opóźnionego porodu.

Radosław Majdan już nie może się doczekać, przeżył jeden fałszywy alarm

Małgorzata Rozenek czeka na swojego trzeciego syna z ogromną niecierpliwością, a jej uczucia podziela Radosław Majdan, dla którego będzie to pierwsze dziecko. Para przeżyła już jeden fałszywy alarm. Celebrytka całkiem niedawno przyznała, że od 3 dni jest "już w godzinie zero" i nie ukrywa, że chciałaby, żeby już było po wszystkim. Dziecku nie spieszy się na świat, ale Małgorzata Rozenek znalazła kilka plusów tej sytuacji: dzięki temu mogła czynnie uczestniczyć w urodzinach swojego męża oraz ukochanych synów, którzy świętowali na przełomie maja i czerwca.

Celebrytka raczy swoich fanów opisem przeżyć i emocji, rozterek i postanowień. Zdradziła też pewien sekret dotyczący jej porodu. Okazuje się, że wszystkie jej dzieci przychodzą na świat praktycznie w tym samym terminie, ponieważ Małgorzata Rozenek ma wtedy "okno pogodowe".

- Doktor stwierdził, że ja mam po prostu wtedy okno pogodowe. [...] Matka królów, tak się nazywa kobietę, która rodzi samych synów - napisała rozbawiona gwiazda pod jednym z komentarzy na swoim profilu.

Małgorzata Rozenek ma niebywałe szczęście do terminów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie da się ukryć, że to niesamowity zbieg okoliczności: syn Tadeusz miał urodziny 24 maja, Stanisław 4 czerwca, a kolejny syn miał przyjść na świat kilka dni temu. Sama Małgorzata Rozenek urodziła się 1 czerwca.

- Teraz mogę w końcu spokojnie urodzić, bo bardzo mi zależało, żeby być na urodzinach synów. Udało się - cieszy się celebrytka.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama Michała Szpaka zmarła po ciężkiej i bolesnej chorobie. Niedługo po jej śmierci zrobił niewyobrażalną rzecz, porusza nawet po latach

2. Kobieta przeszła przez prawdziwy koszmar. Rodzina sprzedała ją, aby spłacić dług

Być może w tym co mówi Małgorzata Rozenek jest nieco prawdy, historia zna przypadki kobiet, które rodziły swoje dzieci w tym samym terminie, z tolerancją 1-2 dni. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piorunująco szybka metoda na placki ziemniaczane, bez uciążliwego tarcia tarką. Istnieje bajecznie prosty, lepszy sposób
  2. Żona Kamila Stocha pokazała makabryczne zdjęcie. Trudno na nie patrzeć dłużej niż 25 sekund
  3. Córka Izabelli Scorupco jest niesamowicie piękna, aż brakuje słów. Niedaleko pada jabłko od jabłoni?
  4. Wszystko tuż przed maturą, uczniowie się nie spodziewali. Minister Edukacji nagle zabrał głos
  5. Edyta Górniak przyznała, że jest gotowa na śmierć. Fani zaniepokojeni
  6. Aktor „Klanu” ma już tylko jedną prośbę. Sam nie jest w stanie walczyć ze śmiertelną chorobą

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News