Wielka radość w domu Rozenek. Zdjęcie syna pojawiło się w sieci, wszystkiego najlepszego

Wielka radość w domu Rozenek. Zdjęcie syna pojawiło się w sieci, wszystkiego najlepszego Źródło: Instagram/Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek odlicza ostatnie chwile, kiedy na świecie nie ma z nią jeszcze wytęsknionego dzidziusia i świętuje urodziny ukochanego syna. Gwiazda, która niebawem urodzi, opublikowała w sieci przepiękne zdjęcia. Serdecznie gratulujemy mamie, cieszącej się każdego dnia z macierzyństwa.

Małgorzata Rozenek swoje urodziny obchodzi 1 czerwca, a już dwa dni później rodzina odpala kolejne świeczki na torcie. Niebawem na świecie pojawi się kolejny członek rodziny, który urodzi się w tym miesiącu. Małgorzata Rozenek zamieściła w sieci zdjęcia, które pokazują, jak całą rodziną obchodzili urodziny syna. 

Małgorzata Rozenek obchodzi urodziny syna

Małgorzata Rozenek wczoraj cieszyła się z urodzin swojego ukochanego syna Stasia. Jej pierwsze dziecko przyszło na świat 14 lat temu, szczęśliwa mama z okazji urodzin syna opublikowała na Instagramie piękne słowa. 

- 14 lat temu urodziłam swojego pierwszego syna Stasia, jaka ja byłam przejęta, mimo tego, że miałam pomoc mamy, to byłam pełna wątpliwości i strachu, pierwsze dziecko to zawsze ogromna rewolucja i zmiana, nawet tak wyczekana. Stanisław to wyjątkowe dziecko: uzdolnione artystycznie, mające swoje zdanie, wrażliwe i bardzo mądre, to on sprawił, że pokochałam macierzyństwo na tyle, że dziś odliczam chwile do porodu 3(!) syna. Nie wiem kiedy te 14 lat minęło  @s_rozenek świat stoi przed Tobą otworem - napisała przyszła mama. 

Wraz ze wzruszającym postem na temat Stasia, pojawiły się także jego zdjęcia. Trzeba przyznać, że młody chłopak rośnie na prawdziwego przystojniaka. Już nie długo Stanisław ponownie ostanie bratem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Małgorzata Rozenek już niebawem przywita na świecie kolejną pociechę

Małgorzata Rozenek obecnie spodziewa się kolejnej pociechy. Tym razem gwiazda wyczekuje na dziecko ze związku z Radosławem Majdanem. Para jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia oznajmiła wszystkim, że w czerwcu pojawi się ich długo wyczekiwany dzidziuś. 

Dzisiaj grzeje: 1. Okropne, Polak robił porażające rzeczy z 14-latkiem. Grożą mu 3 lata więzienia

2. Kobieta przeszła przez prawdziwy koszmar. Rodzina sprzedała ją, aby spłacić dług

Lada chwila 14-letni Staś może zostać kolejny raz starszym bratem. Z pewnością cała rodzina czeka niecierpliwie na wiadomość, że na świecie pojawiło się kolejne dziecko Małgorzaty Rozenek. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piorunująco szybka metoda na placki ziemniaczane, bez uciążliwego tarcia tarką. Istnieje bajecznie prosty, lepszy sposób
  2. Żona Kamila Stocha pokazała makabryczne zdjęcie. Trudno na nie patrzeć dłużej niż 25 sekund
  3. Radosław Majdan się wygadał, ujawnił całą prawdę o porodzie Rozenek. Niektórzy łapią się za głowę, inni zalewają się łzami szczęścia i trzymają kciuki
  4. Kora zdążyła ujawnić porażającą prawdę o swoim dzieciństwie. Nie do pomyślenia, co wyczyniał ksiądz
  5. Obliczono, ile kosztuje utrzymanie dziecka do 18. roku życia. Kwota zwala z nóg
  6. Aktor „Klanu” ma już tylko jedną prośbę. Sam nie jest w stanie walczyć ze śmiertelną chorobą

Źródło: Telemagazyn

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News