Małgorzata Rozenek ukrywa, że spodziewa się dziecka? 'Tadzio nie może doczekać się rodzeństwa'

Małgorzata Rozenek ukrywa, że spodziewa się dziecka? 'Tadzio nie może doczekać się rodzeństwa' Źródło: youtube.com/Magazyn Gala

Małgorzata Rozenek nie czerpie ostatnio sławy z programów jakie prowadzi, ale ze swoich licznych wypowiedzi na temat in vitro i starania się o dzieci. Teraz na jaw wyszły w kwestii jej przyszłego potomstwa zupełnie nowe fakty.

Małgorzata Rozenek już nie pojawia się tak często na ściankach, jak kiedyś. Przestała się stresować, zaczęła inaczej się odżywiać, rzuciła papierosy, a to wszystko podobno w imię starań o kolejnego potomka. Gwiazda, która ma już dwójkę synów, w ostatnim wywiadzie zdradziła coś, co na pewno zaskoczy wszystkich jej fanów. 

Małgorzata Rozenek, jeśli jest w ciąży, to skrzętnie to ukrywała

Życie celebrytki w ostatnich miesiącach kręci się wokół wyjazdów do klinik in vitro, badań, dbania o siebie i nastrajania się pozytywnie. 41-letnia Rozenek podobno robi wszystko, by powiększyć swoją rodzinę. To nie tylko pragnienie jej i Radosława Majdana, ale też nastoletnich synów. 

- Synowie często mnie o to pytają. Szczególnie chyba młodszy, Tadzio, nie może doczekać się rodzeństwa - wyznała podczas jednego z wywiadów. Jej wypowiedź można odebrać w dwojaki sposób.

Czy Tadzio spodziewa się już niedługo rodzeństwa na świecie? Na podstawie tej wypowiedzi wielu fanów mogłoby wysnuć takie przypuszczenia, Małgorzata Rozenek jednak takiej informacji nie potwierdza. Publicznie wciąż nie zdradziła, czy starania o dziecko przynoszą efekty i jak szybko zobaczymy u niej ciążowy brzuszek. 

Gwiazda nie ukrywa swojej miłości i troski o synów

Nie ma wątpliwości, że Rozenek byłaby naprawdę cudowną mamą. Wyczekiwane dziecko to największa radość dla rodziców. Małgorzata wielokrotnie w wywiadach podkreślała jak bardzo cudowny jest stan ciąży, a potem radość z przyjścia maluszka na świat. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wczoraj Stanisław, jej starszy 13-letni syn, obchodził urodziny. To, co Rozenek napisała na Instagramie chwyta za serce i sprawia, że można rozpłynąć się z ich szczęścia.

- 13 lat temu, o 13.45 urodził się Stanisław, mój pierwszy syn. To on uczył mnie bycia mamą i to on z dużą cierpliwością pokazuje mi, jaką mamą powinnam być. Jestem z niego bardzo dumna. Niesamowite, zupełnie niedawno był malutkim dzieckiem, a teraz jest już nastolatkiem, a ja nigdy nie zapomnę, jak po urodzeniu wreszcie mogłam go przytulić - jak widać Małgorzata kocha syna, a wspomnienia są nadal żywe. Oby w najbliższym czasie miała więcej powodów do pięknych wspomnień.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Koniec taniego Ubera. Prezydent podpisał nowelizację, przez którą wszyscy zapłacimy więcej
  4. Przed Martą Manowską zupełnie nowe wyzwanie. Za pół miliona poprowadzi nowy program
  5. Opublikowano oświadczenie majątkowe Jarosława Kaczyńskiego. Wspomniał o spółce Srebrna
  6. Pilne ostrzeżenie po pożarze Notre Dame. Doszło do skażenia, szczególnie narażone są dzieci

Źródło: Pudelek

Następny artykuł