Małgorzata Rozenek zdradziła, co rozczula ją w Radosławie. Nigdy byście nie zgadli!

Małgorzata Rozenek zdradziła, co rozczula ją w Radosławie. Nigdy byście nie zgadli! Źródło: Instagram/Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek, gdy tylko ma do tego okazję, chętnie wypowiada się na temat swojej rodziny, a w szczególności męża. Często pojawia się z nim również na show biznesowych imprezach, gdzie za każdym razem wyśmienicie bawią się w swoim towarzystwie. Tym razem, małżonkowie wzięli udział w czymś nieco innym, a jurorka programu "Projekt Lady" zdradziła, co najbardziej urzeka ją w ukochanym.

Małgorzata Rozenek postanowiła wyznać coś naprawdę zaskakującego, ale i nieco zabawnego. Gwiazda TVN chętnie mówi na temat swojego małżeństwa, jednak o tym szczególe jeszcze nigdy nie wspomniała. Ciężko było przewidzieć, że coś takiego może ją rozczulać w mężu. 

Małgorzata Rozenek wyjawia małżeński sekret 

Już jakiś czas temu, Małgorzata Rozenek i jej mąż Radosław Majdan, wzięli udział w popularnej zabawie "Koło Plotka", w której musieli odpowiadać na zadane pytania, bądź samemu wyznać coś, czego nikt do tej pory nie wiedział. Trzeba przyznać, że właśnie ta część, jest dla wielu najciekawsza, bo można dowiedzieć się różnych ciekawostek na temat życia swoich ulubieńców.

Tak też było i tym razem. Fani, którzy myśleli, że na temat małżeństwa Majdanów wiedzą już dosłownie wszystko, najprawdopodobniej o tym, nie mieli zielonego pojęcia. Na jaw wyszedł zabawny, małżeński sekret.

"Perfekcyjna" wyznała, co rozczula ją w mężu. Tego się nie spodziewaliśmy!

Małgosia postanowiła wyznać, co najbardziej rozczula ją w ukochanym mężu. Zapewne wielu stawiałoby na włosy, oczy lub to, gdy prawi jej miłe słówka. Nic z tych rzeczy! "Perfekcyjna" zdradziła, że wprost nie może oprzeć się urokowi męża, gdy ten nosi okulary. Na co dzień nie możemy dostrzec ich na twarzy Radosława Majdana, dlatego ciężko było przewidzieć, że może chodzić o coś takiego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Chciałam wyznać, że w Radosławie bardzo rozczulił mnie moment, w którym ja przestałam nosić okulary, a on zaczął nosić je do czytania. Jak już leży wieczorem w łóżku i tak czyta wieczorem przed snem książkę, no to wygląda na mojego równolatka wtedy - powiedziała podczas zabawy z Plotkiem Małgosia. 

Wyznanie Rozenek wskazuje na to, że jeszcze wielu rzeczy nie wiemy na temat jej małżeństwa, jednak nie wykluczone, że ta już niebawem uraczy nas kolejnymi informacjami. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Z ostatniej chwili: Makabryczne odkrycie na dnie jeziora. Znaleziono ciało 24-letniej gwiazdy sportu
  2. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  3. Grzegorz W. nie był ojcem 9-miesięcznej Blanki! Porażające informacje
  4. Rodzina zebrała się przed pogrzebem 20-latka. Nagle dostrzegli w trumnie ruch i zalali się łzami
  5. Zmarł 2-latek przygnieciony do ściany i zmiażdżony. Tragiczne informacje Polsatu
  6. Ojciec przywiązał 6-latka łańcuchem do drzwi. Ale najgorsze są jego tłumaczenia
  7. Makabryczne sceny w Biedronce. Policjanci pobili staruszkę, teraz usłyszeli wyrok

Źródło: Plotek 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News