Wydało się, ile lat naprawdę ma Małgorzata Rozenek. Niebywałe, fani osłupieli

Wydało się, ile lat naprawdę ma Małgorzata Rozenek. Niebywałe, fani osłupieli Źródło: instagram.com m_rozenek

Ile lat ma Małgorzata Rozenek? Odpowiedź na to pytanie od dawna budzi wątpliwości opinii publicznej i prowadzi do niemałych sprzeczek. Kwestia roku urodzenia gwiazdy jest wałkowana od dobrych kilu lat i, choć ona niejednokrotnie już próbowała wyjawić prawdę, fani wciąż twierdzą, że nie jest ona z nimi do końca szczera. Teraz wszystko już wiadomo.

Małgorzata Rozenek 1 czerwca świętowała swoje urodziny. Jak wiadomo, w ostatnich dniach maja gwiazda miała wydać na świat trzeciego potomka. Gdy nadszedł moment rozwiązania, wszyscy spekulowali, czy chłopiec postanowi dzielić z mamą dzień urodzin, jednak dyskusje ucichły, kiedy Małgosia zamieściła w sieci zdjęcie, prezentując ciążowy brzuszek. Wówczas internauci skupili swoją uwagę na czymś zupełnie innym - wieku swojej ulubienicy. Znów pojawiły się pytania dotyczące tego, ile tak naprawdę Rozenek liczy sobie wiosen. 

Wydało się, ile lat ma Małgorzata Rozenek. Fani w szoku 

Batalia dotycząca wieku gwiazdy TVN-u trwa od dawna i dotychczas nic nie wskazywało na to, by cokolwiek miało się zmienić. Fani zarzucali Małgosi, że nie jest do końca szczera i próbuje odmłodzić się o kilka dobrych lat. Jakiś czas temu w odwecie na to Rozenek pokazała zdjęcie swojego dowodu osobistego, na którym wyraźnie widniała data urodzenia - 1 czerwca 1978 roku, jednak i to nie przekonało jej sympatyków. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jeszcze więcej dyskusji pojawiło się kilka dni temu, gdy żona Majdana świętowała swoje urodziny. Wówczas sieć zalały komentarze, w których internauci snuli domysły, że ta jest już po 50. Portal Jastrząb Post postanowił złożyć gwieździe życzenia, publikując post na Instagramie. Również pod nim pojawiło się wiele spekulacji, aż w końcu jedna z użytkowniczek postanowiła zabrać głos, wyjawiając całą prawdę. 

Dzisiaj grzeje: 1. IMGW ostrzega przed zagrożeniem zdrowia i życia. W Polskę uderzą burze z gradem, wydano alarmy dla województw

2. Wielkie święto w domu Małgorzaty Rozenek. Pokazała urocze zdjęcie syna

Jak przyznała, Małgorzata Rozenek przystępowała wraz z nią do Pierwszej Komunii Świętej, dlatego doskonale wie, ile tak naprawdę gwiazda liczy sobie wiosen. Potwierdziła więc, że ta urodziła się w roku 78., co oznacza, że 1 czerwca świętowała 42. urodziny. Wielbiciele Małgosi przeżyli niemały szok, teraz jednak nie mają już żadnych wątpliwości.

- Potwierdzam, że ma 42 lata, bo razem szłyśmy do komunii, jesteśmy ten sam rocznik 78. - napisała pod postem portalu Jastrząb Post jednak z fanek. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niestety spełnił się najczarniejszy ze scenariuszy. Nie żyje Maciej Pietrasiewicz
  2. Michał Listkiewicz ujawnił, dzięki komu Polska dostała Euro 2012. To on dał nam wielką radość
  3. Bunt w pogotowiu, polski szpital pogrążył się w chaosie. Ratownicy skierowali do pacjentów jedną wiadomość
  4. Okropne, co przeżywa Ida Nowakowska po wpadce w TVP. Stacja zdecydowała się na radykalny krok
  5. Mało kto wie, jak Małgorzata Niemirska dostała rolę w "Czterech pancernych". Dziś metoda jest nie do pomyślenia
  6. Pilna akcja policji w hipermarkecie w polskiej miejscowości. Chodzi o produkt kupowany przez wszystkich Polaków

Źródło: Instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News