Małgorzata Rozenek oszukała fanów? Portal ujawnił możliwą manipulację

Małgorzata Rozenek oszukała fanów? Portal ujawnił możliwą manipulację Źródło: youtube.com

Małgorzata Rozenek ponownie zaszła za skórę fanom? Zrobiła po raz kolejny to, co wywołało komentarze krytyki, a portale po raz enty będą huczeć o jej manipulacji. Gwiazda powinna przyznać się do błędu?

Małgorzata Rozenek znowu będzie na językach. Pewien plotkarski portal dopatrzył się możliwej manipulacji. Fani już zaczęli pisać umoralniające komentarze do gwiazdy pod jej najnowszymi zdjęciami.

Małgorzata Rozenek oszukała fanów? Zauważył to pewien portal

Celebrytka TVN-u cały dzień szykowała się na galę tygodnika "Piłka nożna" - skorzystała z usług fryzjera i makijażystki. Wcześniej musiała wybrać oszałamiającą kreację. Rzeczywiście, wiele osób skomplementowało jej wybór. Małgorzata Rozenek postanowiła podkreślić ciążowe kształty i na tę okazję wybrała czarną suknię z golfem i długimi rękawami, zdobioną przy szyi aplikacjami. Iście gwiazdorska kreacja sięgała do samej ziemi.

Małgorzata Rozenek nie omieszkała pochwalić się swoim wyborem na Instagramie i tuż przed wyjściem na imprezę umieściła w sieci 2 zdjęcia - jedno wraz z mężem, drugie już solo. To właśnie drugie zdjęcie wywołało burzę. Jak zauważył portal Plotek oraz fani, ktoś przy nim majstrował, w ich mniemaniu całkiem niepotrzebnie. Nie wiadomo, czy zrobiła to sama gwiazda, czy też osoba, która pomaga jej w pracy przy mediach społecznościowych oraz przy wizerunku.

Internauci byli zdziwieni, że gwiazda TVN potrzebowała takiej małej poprawy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Małgorzata Rozenek już raz zaliczyła głośną wpadkę, kiedy próbowała wydłużyć sobie nogi - kafelki na podłodze o nierównych, zagiętych liniach wskazywały na poprawianie swoich atutów. Tym razem na zdjęciu można zauważyć wygiętą w górę krawędź szafki - w odbiciu w lustrze wygląda już całkiem inaczej, można określić, że normalnie. Wszystko wskazuje na to, że Małgorzata Rozenek chciała wyszczuplić lub wydłużyć nogi.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama zobaczyła swoje nowo narodzone dziecko i aż krzyknęła. Lekarze twierdzą, że przesadza
2. Synowa Katarzyny Dowbor przerwała milczenie. Niestety, przekazała posępną wiadomość

- Ojć, szafka przy pupie dziwnie się rozszerza - zwróciła uwagę jedna z instagramerek. Wywołała tą uwagą dość burzliwą dyskusję.

- Wiadomo hormony buzują, ciało się zmienia, ale zamiast cieszyć się z dziecka to nieeee, lepiej jest udawać, że ma się idealną figurę - kontynuowała swoją wypowiedź dziewczyna.

- Na drugim zdjęciu szafki przy pupie są wykrzywione, a w odbiciu w lustrze proste - ewidentnie wjechał Photoshop lub podobna aplikacja... - zauważyła kolejna fanka celebrytki.

Fot. instagram.com/m_rozenek/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dwóch lekarzy zostało pobitych. Bliski zmarłego nie wytrzymał
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Wielka radość w domu Zenka Martyniuka. Lada moment rozpocznie się ogromne świętowanie
  4. Dziewczynka zostawiła w samolocie notatkę. Gdy stewardessa ją przeczytała aż pobladła, musiała działać natychmiast
  5. Nagle podczas porodu z kobietą stała się porażająca rzecz, natychmiast chwycono aparat. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach [ZDJĘCIE]

Źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News