Burza pod zdjęciem Małgorzaty Rozenek w sieci. Pokazała, co robi na cmentarzu

Burza pod zdjęciem Małgorzaty Rozenek w sieci. Pokazała, co robi na cmentarzu Źródło: Instagram / m_rozenek

Małgorzata Rozenek opublikowała w sieci zdjęcie z okazji 1 listopada i wywołała burzę. To, co robi na cmentarzu, nie wszystkim się spodobało. Posypały się negatywne komentarze.

Małgorzata Rozenek postanowiła podzielić się z internautami tym, jak spędza dzień Wszystkich Świętych. Nie wszystkim spodobało się zdjęcie, które opublikowała w sieci. Posypały się negatywne komentarze. Niektórzy fani bronią jednak gwiazdy.

Małgorzata Rozenek również wybrała się na cmentarz

Na polskich cmentarzach 1 listopada to czas zadumy. Swoimi przemyśleniami podzieliła się również Małgorzata Rozenek. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym widać jej dłoń trzymającą świeczkę. W tle możemy zobaczyć nagrobek i bukiet kwiatów. Zdjęcie opatrzyła wzruszającym opisem.

- Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej... - podpisała fotografię.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Małgorzata Rozenek chciała podzielić się z fanami refleksją. Wywołała prawdziwą burzę

Gwiazda prawdopodobnie nie spodziewała się tak burzliwej reakcji. Pojawiły się negatywne głosy, sugerujące, że nie jest to odpowiedni sposób przeżywania tego dnia.

- Trochę bez sensu to zdjęcie. Taki dzień jak dziś powinniśmy nosić w sercu, pomodlić się za osobę zmarłą w myślach, a nie w internecie ze zdjęciem świeczki.... - czytamy w komentarzu pod zdjęciem.

Dzisiaj grzeje: 1. Na pogrzeb Anny Jantar przyszło aż 40 tysięcy Polaków. To, jak wygląda jej grób dziś jest nie do uwierzenia
2. 21 lat młodszą dziewczynę trzyma na smyczy, jedzenie wrzuca jej do miski. Rodzina nie potrafi jej pomóc

Na negatywne komentarze od razu zareagowali wierni fani gwiazdy, broniąc jej. Podkreślają, że każdy ma prawo przeżywać ten czas po swojemu.

- Ludzie opamiętajcie się! Małgosia się przebrała na Halloween- źle. Poszła na cmentarz i pokazuje znicz - źle. Serio? Może powinna w stroju tej Czarownicy pójść na groby - wtedy by było ok? I znicz trzymać w ręku? A propos zniczy - właśnie takie, jak na zdjęciu, pamiętam, że kupowaliśmy jak byłam dzieckiem. Proste, estetyczne. Niech każdy przeżywa KAŻDY dzień jak chce. Dużo miłości - napisała jedna z instagramowiczek w reakcji na nieprzychylne komentarze.


Instagram / m_rozenek

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mogą ZABRAĆ ci miejsce pochówku bliskiej osoby. Aby temu zapobiec, musisz pamiętać o jednym
  2. Kaczyńska z rodziną odwiedziła grób rodziców na Wawelu. Towarzyszył jej też Andrzej Duda
  3. Wydało się, jaką emeryturę będzie miał Donald Tusk. Śmieszna kwota, Polacy łapią się za głowy
  4. 5 mężczyzn brutalnie zgwałciło bezbronne dziecko. Wyrok sądu jest śmieszny, a uzasadnienie sprawia, że ręce opadają
  5. GIS pilnie wycofuje popularną przyprawę. Jest skażona groźną bakterią, lepiej od razu ją wyrzucić

źródło: WP

Następny artykuł