Małgorzata Rozenek w butach droższych niż Twój czynsz. Ociekają luksusem

Małgorzata Rozenek w butach droższych niż Twój czynsz. Ociekają luksusem Źródło: Instagram/Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek zaprezentowała się w wyjątkowych butach. Dodatek do kreacji gwiazdy kosztował bajeczną sumę przewyższającą koszt czynszu przeciętnego Polaka.

Małgorzata Rozenek nie lubi oszczędzać na stylu i jeżeli chodzi o ubrania, nie ma problemów z wydawaniem na nie ogromnych pieniędzy. Celebrytka zaprezentowała się niedawno w niezwykle luksusowych butach. Jedna para kosztuje astronomiczną kwotę.

Małgorzata Rozenek nie oszczędza na stylu 

Małgorzata Rozenek ma świadomość tego, że wizerunek w celebryckim świecie znaczy bardzo dużo. Gwiazda zawsze więc stara się prezentować fenomenalnie, a jeżeli chodzi o dobieranie i kupowanie stylizacji, nie lubi oszczędzać. 

Potwierdziła to kreacją, na którą zdecydowała się w środę. Celebrytka wyglądała się fantastycznie, a wszyscy zwrócili szczególną uwagę na jej bajecznie drogie buty marki Louboutin. Ich cena przekracza wartość miesięcznego czynszu przeciętnego Polaka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kosmiczna kwota 

Małgorzata Rozenek pojawiła się ostatnio na konferencji na temat in vitro, organizowanej w biurze Rzecznika Praw Obywatelskich. Gwiazda napisała o tej metodzie książkę i w branży rozrywkowej uznawana jest za ekspertkę w tej dziedzinie. 

Celebrytka zadbała o to, żeby podczas tego wydarzenia prezentować się profesjonalne i stylowo. Zdecydowała się na garnitur marki Hugo Boss utrzymany w modnym, pastelowym różu. Stylizacji dopełniały idealnie dobrane buty. Jak się okazuje, lakierowane szpilki w kolorze nude były najdroższą częścią tej kreacji. Za te buty, wyprodukowane przez markę Louboutin, trzeba bowiem zapłacić 2800 złotych, co jest sumą wyższą, niż większość z nas płaci za mieszkanie. 

Jak wiadomo celebrytka osiągnęła ogromny sukces telewizyjny za sprawą programów takich jak "Perfekcyjna Pani domu" czy "Projekt Lady", więc raczej nie może narzekać na brak pieniędzy. Korzysta więc ze swojego majątku i nie ma problemów z wydaniem takiej potężnej kwoty na dodatek do stylizacji. Trudno się jej dziwić, bo przecież bycie celebrytką w dużej mierze wiąże się z pokazywaniem się publicznie. Gwiazdy zawsze muszą się prezentować świetnie, bo inaczej z pewnością zostanie im to wytknięte. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny wokalista. Zmarł po ciężkiej chorobie, opłakują go gwiazdy
2. Andrzej Duda przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje bohater naszych czasów

Niektórzy mogą być zniesmaczeni faktem, że celebrytka wydała na jedną parę butów więcej, niż oni co miesiąc wydają na czynsz. Jednak gwiazdorski świat znacznie różni się od codzienności milionów Polaków, więc najsensowniej jest zwyczajnie zaakceptować ten fakt.  

Źródło: Instagram/Kozaczek

Najlepsze newsy dnia:

  1. DRAMAT Tesco. Przez zakaz handlu może zniknąć z Polski
  2. Kaczyńskiemu puściły wszystkie hamulce. Jeszcze nikt w Polsce się na to nie odważył
  3. Żona nigdy miała nie poznać prawdy. Mężczyzna otworzył list od kochanki i zemdlał na oczach małżonki
  4. Rewolucyjny pomysł na paznokcie hybrydowe wywołuje zachwyt. Piorunujące psie motywy sprawiają, że pazurki są nieziemskie
  5. Niesamowite informacje dotyczące majątku po Zbigniewie Wodeckim. Żona podjęła decyzję

Źródło: Pudelek

Następny artykuł