Smutne wieści dla Małgorzaty Rozenek. Chodzi o Projekt Lady

Smutne wieści dla Małgorzaty Rozenek. Chodzi o Projekt Lady Źródło: Instagram/Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek musi się pogodzić ze smutnymi wieściami. Wszystko związane jest z jej programem "Projekt Lady", w którym to z kilkunastu niegrzecznych dziewczynek ekspertki starają się zrobić damy. Wygląda na to, że telewizyjne show ma kłopoty.

Małgorzata Rozenek jest ambitną kobietą, która angażuje się w bardzo wiele projektów. Najbardziej znana jest z programu "Perfekcyjna pani domu", ale ostatnio kojarzy się ją głównie z udziału w "Projekcie Lady" emitowanym na antenie TVN. Celebrytka będzie jednak musiała pogodzić się ze smutnymi wiadomościami dotyczącymi tego telewizyjnego show. 

Małgorzata Rozenek usłyszała niepokojące wieści o "Projekt Lady"

Małgorzata Rozenek od pierwszej edycji prowadzi "Projekt Lady", program, w którym kilkanaście niegrzecznych dziewczyn przechodzi metamorfozę i uczy się, jak być damą w dzisiejszych czasach. Show wystartowało w 2016 roku i doczekało się aż 4 sezonów. 

Wygląda na to, że teraz nadszedł kryzys. Celebrytka usłyszała smutne wiadomości dotyczące najnowszych odcinków programu i może się niepokoić o przyszłość show. Zlikwidowanie "Projektu Lady" z pewnością byłoby dla Małgorzaty Rozenek ogromnym ciosem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Poważna konkurencja dla "Projekt Lady"

Kłopoty programu "Projekt Lady" związane są ze spadkiem oglądalności. Obecnie TVN emituje 4. edycję produkcji, jednak nie cieszy się ona taką ogromną popularnością jak poprzednie.  Serwis Wirtualne Media informuje o tym, że program stracił aż 390 tys. widzów. Internauci twierdzą, że jest to związane z powtarzalnością poszczególnych serii. Widzowie mają wrażenie, że wszystko to już widzieli i są żądni nowych wrażeń. 

Inną przyczyną spadku oglądalności jest poważna konkurencja na innych kanałach telewizyjnych. "Projekt Lady" jest emitowany w poniedziałki wieczorem, akurat w tym samym czasie, co kulisy uwielbianego przez Polaków serialu "M jak Miłość". TVP gromadzi wtedy przed odbiornikami aż 2,1 mln osób. 

Fani "Projekt Lady" uważają ze smutkiem, że być może formuła programu przestała być aktualna, a sama idea zmieniania młodych dziewczyn w damy na siłę jest dość archaiczna. Nie wiadomo, czy te smutne wiadomości spowodują, że TVN wycofa się z kręcenia kolejnej edycji show. Małgorzata Rozenek z pewnością chciałaby, żeby program nie schodził z anteny. Być może wraz z twórcami "Projekt Lady" zmodyfikuje trochę show i dzięki temu przyciągnie większą grupę odbiorców. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  2. Anna Komorowska w dniu ślubu z Bronisławem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta!
  3. Wiadomo z jakiego powodu Beata Tyszkiewicz NAPRAWDĘ odeszła z Tańca z Gwiazdami. Strasznie smutne
  4. Setki klientów chcą roznieść Biedronkę. "Upokarzające!"
  5. Skandal w Watykanie, szukają zwłok dziecka. Będą odkopywać groby, w tle Jan Paweł II
  6. Wielki smutek. Tak wygląda grób Darii Trafankowskiej

Źródło: Plotek

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News