Mąż Rozenek pokazał pierwsze zdjęcie z synem. Jego mina mówi wszystko

Mąż Rozenek pokazał pierwsze zdjęcie z synem. Jego mina mówi wszystko Źródło: instagram.com r_majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan długo starali się o wspólnego potomka. Starania w końcu dały najwspanialszy owoc, a teraz "Radzio" pokazał pierwsze zdjęcie z synem.

Małgorzata Rozenek jest już mamą dwóch synów. Gdy jednak rozwiodła się ze swoim poprzednim mężem, a ponowne "tak" powiedziała Majdanowi zapragnęła, by i z nim móc cieszyć się rodzicielstwem. Nie ukrywała, że długo starali się o maleństwo, a mimo wielu przeciwności nie zamierzali się poddawać. Kilka miesięcy temu w końcu mogli podzielić się ze światem radosną nowiną, a od tego czasu nie ustają w kolejnych doniesieniach o wyczekiwaniu potomka. Jedna z nowszych publikacji Majdana zaskoczyła wszystkich, to jego pierwsze zdjęcie z synem. 

Małgorzata Rozenek i Majdan długo o tym marzyli. Radosław pokazał pierwsze zdjęcie z synkiem 

Małgosia i jej ukochany Radosław Majdan nie ukrywali, że przy staraniach o dziecko postanowili skorzystać z kliniki in vitro, z której Rozenek korzystała także przy dwóch poprzednich ciążach. Droga do osiągnięcia celu była długa i wyczerpująca, jednak nie poddawali się nawet na moment. W końcu wszystkie ich życzenia spełniły się, a oni mogli radośnie ogłosić ciążę Małgosi. Gwiazda TVN-u od początku nie ukrywała, jakiej płci jest dziecko, a także kiedy pojawi się na świecie. Wiadomo zatem, że już w czerwcu do rodziny dołączy trzeci syn Rozenek, a tym samym pierworodny Majdana. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gdy na Polskę spadła epidemia koronawirusa Majdanowie postanowili wyjechać poza Warszawę, by móc w spokoju cieszyć się ostatnimi miesiącami błogosławionego stanu, a także przygotować się do powitania maleństwa. Mimo tak intensywnego czasu nie zaniedbują swoich profili w mediach społecznościowych, gdzie chociażby sama Małgosia ochoczo zamieszcza zdjęcia brzuszka. Tym razem jednak to Radosław podzielił się fotką... pierwszą fotką z synkiem. Chłopiec co prawda jeszcze nie przyszedł na świat, dlatego były piłkarz z uśmiechem zapozował wraz ze zdjęciem z USG. 

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie przekazano informacje o śmierci. Katarzyna Dowbor zrobiła co mogła, smutna wiadomość wprost z Polsatu

2. Czy mogę przyjmować gości? Czy mogę iść na cmentarz? Czy mogę pojechać na działkę? Kary do 30 tysięcy

- Czy może być szczęśliwsza chwila od tej kiedy dowiadujesz się, ze będziesz tata? - napisał. Jego mina nie pozostawia złudzeń, że od zawsze marzył o zostaniu ojcem. Po fotografią błyskawicznie posypały się gratulacje i słowa otuchy dla przyszłego taty. Internauci już nie mogą doczekać się, gdy chłopiec przyjdzie na świat. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kraje, które wzorowo poradziły sobie z epidemią. Świat może się od nich wiele nauczyć
  2. Reprezentant Polski mógł zakończyć karierę jednego z polityków. Działacz błagał go o litość
  3. Niewyobrażalny dramat polskiej piosenkarki. Jej dziadek 3 godziny umierał pod szpitalem, nie dostał pomocy
  4. Żywioł uderzy z wielką mocą, ostrzeżenia I stopnia dla 8 województw. Realne zagrożenie zdrowia i życia
  5. WHO wymusiło na Polsce ważną zmianę. Wszystko z powodu koronawirusa
  6. Jasnowidz Jackowski ostrzegał. Do kamery powiedział co znajduje się w jedzeniu, które jemy prawie wszyscy

Źródło: instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News