Podejrzewali Rozenek o oszustwo ws. ciąży. Radosław Majdan wyjawił właśnie całą prawdę

Podejrzewali Rozenek o oszustwo ws. ciąży. Radosław Majdan wyjawił właśnie całą prawdę Źródło: instagram m rozenek

Małgorzata Rozenek jeszcze przed świętami podzieliła się wiadomością, że w końcu jest w upragnionej ciąży. Internauci natychmiast zarzucili przyszłej mamie kłamstwo. Głos w sprawie hejtu na żonę zabrał Radosław Majdan, który postanowił wyjawić całą prawdę.

Małgorzata Rozenek podejrzewana była o kłamstwo w sprawie ciąży. Jej mąż, Radosław Majdan, postanowił uciąć spekulacje internautów na temat ich przyszłego dziecka. Wyjawił całą prawdę. 

Małgorzata Rozenek nie jest w ciąży? Internauci zarzucają jej kłamstwo

Od kiedy Małgorzata Rozenek podzieliła się wiadomością, że jest w ciąży, w sieci nieustannie pojawiają się nowe zdjęcia gwiazdy, która pokazuje swój ciążowy brzuszek. Małgorzata Rozenek chętnie też udziela wywiadów, w których dzieliła się swoimi przeżyciami związanymi z okresem ciąży. Wspólnie z mężem zdradziła nawet, jakiej płci będzie dziecko. Jednak internauci i tak zarzucili jej kłamstwo. 

Coraz częściej w internecie można było spotkać opinie, że Małgorzata Rozenek nie jest w ciąży, a jedynie udaje. Internauci wyszukują dowodów, by wykazać, że ciążowy brzuch kobiety zmienia się każdego dnia, a dochodzi do tego przez to, że Małgorzata Rozenek tak naprawdę nie nosi dziecka, tylko wynajęła przez nią surogatka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mąż zabiera głos. Małgorzata Rozenek ma wyznaczoną datę porodu

Radosław Majdan postanowił zakończyć wszelkie plotki na temat ciąży żony. Przyszły tata opowiedział o przygotowaniach do narodzin długo wyczekiwanego syna, a także zdradził, kiedy dziecko pojawi się na świecie. 

- Już łóżeczko stoi w domu. Mieliśmy mały remont, jesteśmy przygotowani. Mamy łóżeczko, komodę, wszytko jest. Małgosia wytyczała szlak, bo ma doświadczenie. Ja nie miałem o tym zielonego pojęcia, nie wiedziałem, co jest potrzebne. To jest dla mnie nowość, a ona już to robiła, ma doświadczenie - wyznał Radosław Majdan. 

Dzisiaj grzeje: 1. 19-latek umarł przez popularny produkt. Sprzedają go w niemal każdym sklepie w Polsce
2. Dziadek przyszedł do szpitala poznać wnuczkę. Gdy ją zobaczył, odkrył kłamstwo córki

Zgodnie ze słowami męża, Małgorzata Rozenek przywita na świecie swoją pociechę już w czerwcu. Będzie to ich pierwsze dziecko.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez tydzień jedli tylko fast foody. "Śmieciowa" dieta wpłynęła na ich mózgi
  2. Nie żyje jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w historii Polski. Był prawdziwą legendą
  3. Martyna Wojciechowska poinformowała o ślubie. Już wszystko wiadomo
  4. Ból brzucha był nie do zniesienia, lekarze bezradnie rozkładali ręce. Kobieta traciła wszelką nadzieję, wtedy wydarzyło się niebywałe
  5. Każdy może dostać dodatkowo nawet kilkaset złotych do emerytury miesięcznie. Wystarczy spełnić określone warunki
  6. Produkt sprowadzany z Chin jedliśmy wszyscy. Przez koronawirusa kosmicznie podrożeje

źródło: chillizet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News