Małgorzata Pieńkowska
Instagram.com malgorzata_pienkowska
Monika Majko - 19 Maja 2020

Małgorzata Pieńkowska przez lata chciała ukryć fakt ze swojej przeszłości. Do dziś się wstydzi

Małgorzata Pieńkowska największą popularność zyskała dzięki roli Marysi w uwielbianym serialu "M jak miłość", jednak aktorka ma za sobą wiele innych ról, zarówno telewizyjnych, jak i teatralnych. W trakcie swojej kariery zawodowej zdarzyło się jej również zabłysnąć w świecie piosenki. Gwiazda do dzisiaj wstydzi się swojego występu.

Małgorzata Pieńkowska to dla polskich widzów przede wszystkim Marysia z "M jak miłość", choć gwiazda pojawiał się również w wielu innych produkcjach, m.in. "Pensjonacie pod różą" czy "Bożej podszewce". Gwiazda ma za sobą również epizod muzyczny - ten jednak wolałaby usunąć ze swojego życiorysu.

Małgorzata Pieńkowska przyznała, że do dziś wstydzi się swojego udziału w piosence Formacji Nieżywych Schabuff

Małgorzata Pieńkowska największą sympatię widzów zyskała dzięki roli Marysi Zduńskiej w serialu "M jak miłość" emitowanym od wielu lat na antenie TVP 2. Popularna aktorka ukończyła Wydział Aktorski PWSZT im. Aleksandra Zelwerowicza, występowała na deskach m.in. Teatru Ateneum, Teatru Polskiego i Teatru Praga. Ma na koncie również kilka ról w innych produkcjach telewizyjnych, widzowie mogli ją zobaczyć m.in. w "Bożej podszewce", "Pensjonacie pod różą" oraz "Drugiej szansie".

500 plus - wiadomo na co jest przeznaczane.Na co Polacy wydają 500 plus? Porażające wyniki badań, ręce opadająCzytaj dalej

Aktorka ma za sobą również występ w czwartek edycji polsatowskiego show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Niewielu fanów wie, że Małgorzata Pieńkowska zapisała się także na stałe na kartach polskiej piosenki. Wszystko dzięki współpracy z zespołem Formacja Nieżywych Schabuff.

Małgorzata Pieńkowska zaśpiewała w przeboju "Klub wesołego szampana"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

RodziceMinisterstwo Zdrowia oficjalnie powiedziało, co z koloniami dla dzieci. Rodzicom opadają ręceCzytaj dalej

Nie wszyscy wiedzą, że to właśnie Małgorzata Pieńkowska kusząco wyśpiewuje charakterystyczne "Chciałabym, chciała..." w wielkim przeboju zespołu Formacja Nieżywych Schabuff pt. "Klub wesołego szampana". Aktorka po latach przyznała, że wciąż wstydzi się swojej decyzji o zaśpiewaniu w piosence.

- Taki pop, a ja aktorka marząca, by grać szekspirowskie role... To nie wypadało! - przyznała Małgorzata Pieńkowska w jednym z wywiadów.

Dzisiaj grzeje:

1. Badania potwierdziły rzecz, której najbardziej obawiali się lekarze. Chodzi o COVID-19
2. Ministerstwo Zdrowia właśnie podało ważną wiadomość. Wszyscy musimy się z nią zapoznać

Aktorka 19 maja 2020 roku skończyła 55 lat. Jak sama przyznaje, z upływem czasu coraz lepiej traktuje samą siebie. W młodości miała wiele kompleksów, których pozbyła się dopiero niedawno.

- Chyba ciut siebie nie lubiłam. A dziś myślę o sobie ciepło! I kompleksów też mam mniej, a może po prostu podchodzę do nich z większym dystansem. Chyba ta akceptacja siebie przychodzi z czasem. [...] Nauczyłam się słuchać siebie. Jeśli moje ciało i dusza chcą, żebym odpoczęła, to bez wyrzutów sumienia pozwalam sobie na dwa dni lenistwa - przyznała gwiazda.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Trump w ostrych słowach grozi WHO. Na reakcję daje 30 dni
  2. Mama Roberta Lewandowskiego opowiedziała całą prawdę o śmierci męża. Po latach poznaliśmy druzgocące szczegóły
  3. Syn Magdy Gessler nie wytrzymał. Zdobył się na szczere wyznanie, matka będzie mieć łzy w oczach
  4. Wygrała "The Voice", teraz zdradza prawdę na temat TVP. Stacja się wścieknie, w TV nic nie widać
  5. Piontkowski opowiedział, jak będzie wyglądać matura 2020. Obowiązują nowe zasady
  6. Podzieliła się jedzeniem z bezdomnym. Później przypadkiem odkryła o nim niebywałą prawdę i zamarła z wrażenia

Każdy byłby zaniepokojony widząc takie jajko w swoim ogródkuZauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoCzytaj dalej

źródło: interia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News