Małgorzata Ostrowska-Królikowska -wieloletni przyjaciel
Piotr Molecki/East News
Aneta Wasilewska - 11 Maja 2020

Wdowa po Królikowskim nie została sama, wspiera ją wieloletni przyjaciel. Kiedyś aktor bardzo mu pomógł

Małgorzata Ostrowska-Królikowska na początku roku pożegnała swoją wielką miłość. Śmierć Pawła Królikowskiego była dla wszystkich prawdziwym wstrząsem. Przy boku pogrążonej w żałobie rodziny Królikowskich jest wieloletni przyjaciel. W najtrudniejszych chwilach wdowa po Królikowskim mogła na niego liczyć.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski przez lata byli małżeństwem, które stawiało sobie za wzór wielu Polaków. Niestety po wielomiesięcznym pobycie w szpitalu uwielbiany polski aktor odszedł. Na pogrzebie pojawiły się tłumy przyjaciół Królikowskiego. Dziś także rodzina Królikowskich może liczyć na wsparcie przyjaciół.

Ksiądz, skandaliczne słowaKsiądz w skandalicznych słowach skomentował debatę na TVP. Wierni przecierali oczy ze zdumieniaCzytaj dalej

Pogrążona w żałobie Małgorzata Ostrowska-Królikowska może liczyć na wsparcie wieloletniego przyjaciela rodziny

Ksiądz Marek Chrzanowski od lat przyjaźnił się z rodziną Królikowskich. Najbardziej związany był z aktorem, który w przeszłości zrobił dla niego piękną rzecz. Dziś, kiedy widzi, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska potrzebuje wsparcia, służy pomocą. Ksiądz w rozmowie z magazynem "Ludzie i Wiara" przekazał: "To było dobre małżeństwo. Pan Bóg dał im piękną miłość i piękną rodzinę".

Duchowny wspomniał także o wspomnieniu, które darzy wielkim sentymentem. Okazuje się, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska wraz z mężem pojawili się podczas 25-lecia święceń kapłańskich.

- Rozbujali całą imprezę. Były tańce, zabawa. Nawet ja pozwoliłem sobie wyjść na parkiet, chociaż dla mnie to ewenement – wyznał wzruszony ksiądz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pierwsza polska lekarka historiaDrugi mąż zrobił jej straszne rzeczy, nigdy nie wyglądała już tak jak wcześniej. Wkrótce Polka wylądowała w sułtańskim haremieCzytaj dalej

Paweł Królikowski pomógł duchownemu, gdy on potrzebował pomocy

Ksiądz Marek Chrzanowski kilka lat temu usłyszał przerażającą diagnozę. Okazało się, że cierpi na nowotwór. Okazuje się, że w tym ciężkim czasie, wspierał go nikt inny, jak Paweł Królikowski.

- Nie wiedziałem, czy z tego wyjdę. Paweł przyjeżdżał do szpitala. Kiedy dobrze się czułem, porywał mnie w jakieś spokojne miejsce na Bielanach. Rozmawialiśmy o kobietach, miłości, zdradach, przebaczeniu, małżeństwie, rodzinie, Bogu - dodał.

Dzisiaj grzeje:

1. Kiedy otwarcie salonów fryzjerskich i restauracji? Szumowski zdradził ważne szczegóły, dobra i zła wiadomość
2. Kiedy otworzą kina i teatry? Minister kultury odpowiedział, nie ma wątpliwości

Po śmierci Pawła Królikowskiego duchowny wciąż wspiera zaprzyjaźnioną rodzinę. Małgorzata Ostrowska-Królikowska dzięki temu nie jest sama.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dwoje dzieci zmarło nagle podczas lekcji WF-u. Rodzice obwiniają maseczki ochronne
  2. Anna Lewandowska nie próżnowała podczas kwarantanny. Trenerka napisała książkę (FOTO)
  3. Ważna wiadomość dla kobiet. Nowe badania nad COVID-19 niosą pozytywną wiadomość
  4. Właścicielka salonu kosmetycznego zdradza smutną prawdę. Po zniesieniu zakazu klientów czeka przykra niespodzianka
  5. Szumowski w programie na żywo dostał pytanie o powrót dzieci do szkół. Padła jednoznaczna odpowiedź
  6. Tysiące Polaków źle gotują jajka. Narażają na niebezpieczeństwo siebie i rodziny

Rodzina - najtrudniejsza decyzjaIch 22. dziecko niedawno się urodziło, matka podjęła najtrudniejszą decyzję. Ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

źródło: Jastrząbpost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News