Kożuchowska właśnie przekazała najweselszą nowinę! Po tylu latach, życie gwiazdy znowu się zmieni

Kożuchowska właśnie przekazała najweselszą nowinę! Po tylu latach, życie gwiazdy znowu się zmieni Źródło: Instagram/malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska wiele lat czekała, aż coś się zmieni w jej stabilnym życiu. W końcu się udało - aktorka przekazała informację, że już wkrótce jej życie będzie wyglądać zupełnie inaczej. Artystka nie kryje szczęścia.

Małgorzata Kożuchowska znana z serialu "Rodzinka.pl" mogła ostatnio pochwalić się spokojnym życiem. Artystka cieszyła się ciążą, a potem wychowywaniem dziecka. Czasem pokazywała się na imprezach branżowych, udzielała wywiadów i aktywnie prowadziła swoje social media. To nie wystarczało aktorce, która bardzo chciała zmienić coś w swoim życiu. Po wielu próbach w końcu może świętować sukces.

Małgorzata Kożuchowska świętuje sukces. Podzieliła się radosnymi informacjami

Ostatni czas musiał być bardzo stresujący dla artystki, która całą uwagę poświęcała negocjacjom z Janem Englertem. Małgorzata Kożuchowska starała się o powrót na deski Teatru Narodowego. Od czasu ciąży artystka nie występowała na scenie, a jej rolę w "Kotce na gorącym blaszanym dachu" przejęła Edyta Olszówka. 

W końcu nadszedł czas, w którym gwiazda uznała, że chce wrócić do tej formy aktorstwa. Gwiazda była bardzo zdeterminowana, aby ponownie brać udział w spektaklach. Nie wiedziała jednak, jaka zapadnie w tej sprawie decyzja. Niedawno jednak przekazała informację, że negocjacje zakończyły się sukcesem i niedługo aktorka dostanie rolę w jakiejś sztuce. 

- Wracam lada moment - oznajmiła radośnie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jan Englert był bardziej tajemniczy, gdy zapytano o powrót artystki. Nie chciał powiedzieć wprost, czy faktycznie fani będą mogli oglądać aktorkę z "Rodzinki.pl" w teatrze ani jaką rolę dla niej przewidział.

- W teatrze informacje są aktualne dopiero po ich ogłoszeniu na tablicy informacyjnej. To zawód zespołowy, a nie recital lub koncert jednego aktora - oświadczył.

To nie zmienia faktu, że Małgorzata Kożuchowska jest teraz bardzo szczęśliwa i przygotowuje się na ważne zmiany.

Gwiazda musi zmienić swoje życie. Musi się przygotować na nowe okoliczności

Występowanie w teatrze jest bardzo czasochłonną pracą. Wiele godzin prób, a później spektakle wymagają od aktora niemal całkowitego poświęcenia. Małgorzata Kożuchowska doskonale zdaje sobie z tego sprawę, jednak nie zamierza rezygnować ze sceny. Artystka była bardzo szczęśliwa, gdy mogła pokazać się publiczności na żywo i tęskni za specyfiką takiego aktorstwa.

Powrót do Teatru Narodowego oznacza, że aktorka nie będzie mogła już poświęcać tyle samo czasu swojemu dziecku, będzie musiała między innymi zrezygnować z zawożenia i odbierania malca z przedszkola. Artystka ma jednak szczęście, bo może liczyć na pomoc rodziców i swojego męża. Będzie ich bardzo potrzebować podczas nauki ról oraz podczas przygotowań do spektakli.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Pamiętacie Marynę z "Janosika"? Jak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków!
  2. Rodzina Zbyszka Wodeckiego ją ZMIAŻDŻY! To, co zrobiła Olga Bończyk przeszło ich najśmielsze oczekiwania. Znów poleje się krew?
  3. Zdrady i romanse. Historia księżnej Diany wywołuje łzy
  4. Ksiądz skazany za pedofilię prowadzi rekolekcje dla dzieci. Absurd na Śląsku
  5. Operacja mózgu i straszne choroby. Wielkie zwycięstwo gwiazdy Polsatu dzięki niespotykanej determinacji
  6. Zespół disco polo w centrum straszliwej tragedii. Doszło do śmiertelnego wypadku

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News