Prezydent Duda skomentował zdjęcie Kożuchowskiej. "Nie polubię go nigdy"

Prezydent Duda skomentował zdjęcie Kożuchowskiej. "Nie polubię go nigdy" Źródło: screen youtube.com/TVP VOD

Małgorzata Kożuchowska podobnie jak wiele innych gwiazd jest aktywna w mediach społecznościowych. Jednak nie każdemu komentarz pozostawia sam Andrzej Duda.

Małgorzata Kożuchowska od wielu lat pozostaje jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Bez wątpienia jej karierze znacząco pomogła rola w hitowym serialu stacji TVP, czyli "M jak miłość". Tam wcielała się w postać Hanki, której śmierć po zderzeniu z kartonami przeszła już do historii Internetu w formie setek memów. Jednak aktorka często angażuje się w liczne akcje charytatywne, a także bardzo rozmyślnie wypowiada się w mediach.

Małgorzata Kożuchowska dostała komentarz od prezydenta

Wczorajsze wydarzenia, które miały miejsce w Paryżu wstrząsnęły całym światem. Gigantyczny pożar, który wybuchł w katedrze Notre Dame i strawił dużą część budynku, był jednym z głównych tematów wiadomości. Wiele osób nie mogło uwierzyć, jak w ogóle mogło dojść do takiej sytuacji oraz kto jest za to odpowiedzialny. Oto pytania, które cisnęły się wszystkim na usta.

W Internecie pojawiła się cała masa relacji osób, które widziały tę tragedię na własne oczy, jak kolejne elementy katedry były trawione przez ogień i obracały się w ruinę pod własnym ciężarem. Taki widok zawsze wywołuje bardzo silne emocje, co potwierdza cała masa komentarzy i wpisów dotyczących właśnie tego pożaru.

Jedną z polskich gwiazd, która na swoich mediach społecznościowych zamieściły wpis o tej tematyce, jest Małgorzata Kożuchowska. Aktorka jest zasmucona i poruszona tym, co zobaczyła poprzez internetowe relacje, co dała odczuć swoim fanom poprzez swój wpis.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Nie mogę powstrzymać łez. Szok. Żal. Niedowierzanie - napisała Kożuchowska.

Pod jej wpisem pojawiła się cała masa komentarzy, a w tym jeden, który zaskoczył wiele osób. Okazało się, że pod wpisem aktorki swój komentarz zostawił sam Andrzej Duda. Prezydent zaznaczył, że nigdy nie polubi tego zdjęcia ze względu na to, jaką tragedie dla całego świata przedstawia.

 - Szanowna Pani Małgorzato, nie polubię tego zdjęcia. Nigdy. Łączę się z Panią serdecznie w żalu. Straszne to jest...  - pisze Andrzej Duda.

Komentarz został zamieszczony z prywatnego konta prezydenta, i bez problemu można go znaleźć na profilu Kożuchowskiej. Nie da się ukryć, że nie każda osoba, może się takim pochwalić.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  2. To była wielka TRAUMA Marty Kaczyńskiej. Tak obrzydliwego żartu się nie spodziewała
  3. Nostradamus przewidział pożar Notre Dame? Dalsza część jego przepowiedni jest przerażająca
  4. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru
  5. Ojciec dzieci Anny Przybylskiej zatrzymany. Oskarżają go o obrzydliwe przestępstwo, dla wielu to ciężki szok
  6. Świat obiegła wiadomość, że Meghan Markle urodziła. B. rzecznik królowej zabrał głos

 

źródło: Telewizja Republika

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News