Małgorzata Kożuchowska
Fot. Instagram/Małgorzata Kożuchowska
Wiadomości Pikio - 3 Sierpnia 2018

Kożuchowska straciła SETKI TYSIĘCY złotych! Fani się od niej odwrócili

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Jak się jednak okazuje, w ostatnim czasie gwiazda przechodzi wizerunkowy kryzys. Artystka straciła setki tysięcy złotych, ponieważ znana firma jubilerska nie zamierza przedłużyć z nią reklamowego kontraktu.

O Kożuchowskiej zrobiło się w ostatnim czasie głośno głównie ze względu na kontrowersyjną rolę u Patryka Vegi. Jak się jednak okazało, był to jedynie chwilowy skok, gdyż reklamodawcy nie są zachwyceni współpracą z aktorką.

Ile zarobiła Małgorzata Kożuchowska?

Artystka zarobiła aż ćwierć miliona na kontrakcie z marką produkującą biżuterię. Dziennikarze "Faktu" mieli jednak dotrzeć do informacji, według których firma nie zdecyduje się przedłużyć współpracy z gwiazdą. - Kotrakt ma podpisany do października i na tym koniec. Z badań, jakie przeprowadzili, wynika, że twarz Gosi wcale nie podniosła sprzedaży - powiedział informator w rozmowie z tabloidem, ujawniając szczegóły zawodowej kariery znajomej.

W jakich reklamach wystąpi Kożuchowska?

Co ciekawe, Kożuchowska nie zamierza się poddać w walce o reklamodawców. Aktorka rozgląda się ponoć za kolejnymi kontraktami. - Jej menadżerka już ruszyła w miasto i rozmawia z innymi firmami jubilerskimi. Na razie jednak bez skutku - dodał rozmówca "Faktu" z otoczenia artystki. Nie wiadomo, jak szybko uda się Kożuchowskiej znaleźć nowe źródło zarobku. Ze słów informatora wynika jednak, że najpierw będzie musiała bardziej zbliżyć się do swych fanów, których ma zachęcać do zakupu poszczególnych produktów.

ZOBACZ TAKŻE: Zmieszali z błotem ciężarną gwiazdę TVP. „Gruba, brzydka, rozczochrana”

ZOBACZ TAKŻE: Kora na wzruszającym zdjęciu z wnukiem. Opublikowała je synowa piosenkarki

ZOBACZ TAKŻE: Kinga Rusin pokazała się nago w wannie! Tak odważnego zdjęcia jeszcze nie było

ZOBACZ TAKŻE: Bohaterowie! Polscy ratownicy zrobili coś niesamowitego dla rannego psa

Samochody znanych Polek Fot. Instagram/Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska Fot. YouTube/TVP VODPikio.pl portal rozrywkowo informacyjny Fot. Instagram/Małgorzata Kożuchowska ZAMIANA
Anna MuchaJakim autem jeździ Mucha? Szczęka opada! Samochody znanych Polek [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
katarzyna_dowbor16 sławnych mam, które urodziły po czterdziestce [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News